Wpis z mikrobloga

@LubiePieski: jeśli nie #!$%@? sie i ręce nie bola to tak. We wszystkim liczy sie obtymalny dla reki chwyt czy to przy gitarze czy przy paleckach czy czymkolwiek innym. Jak boli to jest zle. Przynajmniej w wiekszosvi przypadkow
  • Odpowiedz
@DojadeWas: ja od niedawma zaczalem do deugich dan jak to mozliwe uzywac. nie jest zle ale poki co zauwazylem ze makaron po wlosku lepiej smakuje klasycznie z widelca.
  • Odpowiedz
  • 3
@Theo_Y: jak włoskie dania pałeczkami XD pałeczkami tylko azjatyckie się je !!!! ja jem praktycznie codziennie jakieś azjatyckie to weszło mi tak w nawyk że troche się brzydzę wziąć metalowy widelec do ust bo jeszcze dotknie mi zęby i będzie grrrrrrr
  • Odpowiedz
@Theo_Y: weź mi powiedz coś o tym drugim, bo brzmi jak ten pierwszy w azjatyckiej wersji. Aglio e olio uwielbiam, jest czosnek, oliwa, natka (lubie), czasem pomidorki cherry i piri piri. A tu? Weź zapodaj pomysł bo brzmi fajnie. I skąd się taki chiński makaron bierze xD
  • Odpowiedz
@KonsolowyWyjadacz: to znaczy może być dowolny chyba dlugi czyli jakieś tanie spaghetti też ujdzie, nie musi być koniecznie jakiś ramen makaron czy inne chińskei cuda (ale generalnei pszenny, nie testowałem takiej gołej bazy typu aglio e olio na ryżowym makaronie), czosnek z imbirem sie podsmaza na oleju (lub wrzuca na rozgrzany olej i wyłącza ogień, coby smak był ostrzejszy, ew sam czosnek można powoli smażyć coby sie zarumienił bardziej a nie
  • Odpowiedz