Wpis z mikrobloga

Nie lubię dzieci, nie lubię płaczu i krzyku, nie mam ochoty babrać się w obsranych pieluchach, wizja rozpadu związku i płacenia alimentów jest przytłaczająca i straszna.

A Ty dlaczego nie chcesz mieć dzieci? #childfree Natole dupa cicho.
  • 32
  • Odpowiedz
@xxxSZTYWNIUTKOxxx: Oprócz tego, że pewnie nie dałbym rady założyć i utrzymać rodziny, to przede wszystkim wiem, że po prostu byłbym złym rodzicem. Gdy widzę na ulicy, jak jakiś gówniak z rzadkimi jeszcze włoskami drze japę na całe gardło bo mamusia mu loda nie kupiła, to narasta we mnie taka wściekłość i obrzydzenie, że sobie myślę że na miejscu tej matki to bym pewnie małej zarazie złoił skórę na kwaśne jabłko,
  • Odpowiedz
@bramborak: Szanuję, że będąc rodzicem, potrafisz spojrzeć na posiadanie dzieci na chłodno. Zwłaszcza że potrafisz przyznać się do tego ostatniego punktu, bo nawet przedtem w innym wątku przeczytałam, że owszem, bycie rodzicem bywa trudne, ale dziecko wszystkie te trudy w y n a g r a d z a xD Albo nie raz też czytałam, że dziecko niczego nie zmienia i można żyć i spędzać wolny czas tak samo jak
  • Odpowiedz
kocham się wysypać. Kocham wolność. A dziecko zwłaszcza do 5 roku to ograniczenie. Plus bieda. Pomimo tego że mam lepsze warunki materialne od swoich dzieciatych znajomych to i tak uważam że jestem za biedna na dziecko. A to że oni się rozmnożyli to cóż zwierzęta też się rozmnażają żaden sukces ale co to za życie


@szynszyla2018: Ej szynszylka.
  • Odpowiedz