Wpis z mikrobloga

@vieveble nie oceniaj przy pierwszych 3 odcinkach, to dla znających mangę. Pierwsze kilkanaście odcinków zaznajamia z bohaterami. Dla mnie nie ma nic lepszego a z trzy razy się odbiłem na początku ale w #!$%@? warto. jedna wielka jazda bez trzymanki xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Pie_Man ogólnie widziałem sporo anime i zdaje sobie sprawę że kilka pierwszych odc ma za zadanie zarysować świat bohaterów itd. Gintame próbowałem obejrzeć 2 razy ale chyba wtedy nie byłem na tyle dojrzały. Cóż czas podjąć kolejną próbę
  • Odpowiedz
@vieveble: Highschool DxD to nadal ecchi anime z tym że na panteonie zboczonych anime zajmuje wysokie miejsce gdyż główny bohater poza biustem głównej bohaterki robi też inne rzeczy i przy tym widać progres. Dlatego pomimo wątpliwych wartości samego show widzowie w miarę lubią głównego bohatera.

Drugim przykładem jest Rakudai Kishi no Cavalry. Boże jak ja uwielbiam głównego bohatera.

A odpowiadając na pytanie: Full Metal Alchemist, Gintama, Kino no Tabi, Spice and
  • Odpowiedz
@vieveble: Trudne pytanie, jest wiele które uwielbiam jak np:
Karakai Jouzu no Takagi-san
Mushoku Tensei
Nanatsu no Taizai
Steins;Gate
Akame ga Kill!
Akatsuki no Yona
Another
Boku no Kokoro no Yabai Yatsu
Da Yu Hai Tang
Domestic na Kanojo
Dororo
Full Metal Alchemist
Super Lovers

+ Pewnie wiele o któryh teraz nie pamietam xD

Lubię też momentami Naruto, Black clover itp ale jak to tasiemce mają dobre i złe/nudne momenty.

Chyba
  • Odpowiedz
@vieveble: Szanuję za ciekawość ale i brzydzę się formą postawienia pytania. To nie jest tak, że jest jedno anime, najlepsze i najwspanialsze. Anime jest na tyle szerokim opisem, że próba wyłonienia jednej perełki w morzu szmaragdów czy diamentów mija się z celem. Każdy z nas nosi w serduszku tytuł, który jakością wykonania odbiega od topki wszechczasów, ale dla nas jest wyjątkowy, bo przedstawił problem, który nas kiedyś dotknął w sposób w
  • Odpowiedz