Wpis z mikrobloga

  • 0
@CannDo_pl Jak dla mnie bomba. Pierwszy raz usnąłem bez natłoku przedziwnych myśli :)
Tu pytanko do was.
Jak sprawdzać ceny w aptekach poszczegolnych odmian, mam stronę www.gdziepolek.pl ok, tam sprawdzę dostępnosc, ale zeby zobaczyc cene musialem isc do 3 roznych aptek a i tak zaplaciłem dużo więcej niz lekarz mowił ze powinno kosztować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Lujaszek: Troche to dziwnie jest organizowane nie wiesz jaką Ci odmiane wypisze lekarz. A pozniej sprawdz dostepnosc w aptece i sugeruj sie ceną od np 512zl do 1144zł ale za co za ile gram ????
  • Odpowiedz
@Lujaszek: Niestety, problem który opisujesz istnieje od długiego czasu i póki co nie ma prostego rozwiązania. Trzeba dzwonić po aptekach, żeby się dowiedzieć co i ile mają. Same apteki też nie ułatwiają sprawy, bo albo ktoś nie odbiera telefonu, albo nie chcą udzielić informacji bez recepty.

Dodaliśmy na kafelku odmiany średnią cenę za gram. Oczywiście jest to mocno poglądowa informacja, bo zależy od wielkości miasta, marży apteki, czy bierzesz całe opakowanie,
CannDo_pl - @Lujaszek: Niestety, problem który opisujesz istnieje od długiego czasu i...

źródło: IMG_4352

Pobierz
  • Odpowiedz