Wpis z mikrobloga

Cześć, mam problem na thinkpadzie, wczoraj zgasł mi ekran. Ponowne uruchomienie nic nie dało, przed chwilą znalazłem rozwiązanie, aby przy włączeniu wcisnąć ctrl + windows + shift + b, udało się i mogę korzystać z przeglądarki i otwierać pliki, niestety nie mogę tylko włączyć pulpitu, kiedy minimalizuję okno to nic się nie dzieje. Ma ktoś z Was pomysł, jak to naprawić ? Nie znam się ale zdaje się, że uruchomienie tej funkcji otworzyło tryb awaryjny, a chciałbym mieć w pełni sprawny komputer. Będę wdzięczny za pomoc, bo sprzęt jest mi potrzebny do pracy.

#it #windows10 #komputery
  • 3
@Bjorner:

aby przy włączeniu wcisnąć ctrl + windows + shift + b

W którym momencie?

nie mogę tylko włączyć pulpitu

To jak odpalasz przeglądarkę? Z menadżera zadań?

kiedy minimalizuję okno to nic się nie dzieje

To minimalizujesz okno czy nic się nie dzieje?

uruchomienie tej funkcji otworzyło tryb awaryjny

Z czego wnosisz? System poinformował że jest w trybie awaryjnym? Sterowniki nie działają?

Próbowałeś zrestartować po magicznej kombinacji klawiszy? Co się wtedy
  • 0
@Vonbrabant:

W którym momencie?

Po włączeniu laptopa pojawił się standardowo znak Windowsa, po czym ekran zrobił się czarny, nie było ani kursora, ani żadnej reakcji i wówczas zastosowałem magiczną kombinację i nagle na ekranie pojawił się obraz z żądaniem hasła, co sugerowało, że wszystko wróciło do normy, niestety za szybko się cieszyłem..

To jak odpalasz przeglądarkę? Z menadżera zadań?

Po wpisaniu hasła, otworzył mi się poprzedni widok, czyli odpalony firefox. Ogólnie