Wpis z mikrobloga

Swoją drogą 60 dolarow za 3 kury czyli 6 razy 4 zl wychodzi 80 zl za kure no nie powiem dosc drogo , (ile w takiej scambodzy wynosi przecietna dniowka?,) gdzie w polsce widze na olx juz po 20 -30 zł,
pamietam te kilkanaście lat temu takie akcje w Polsce gdzie w domu rodzinnym mieliśmy kury i zdarzalo sie że czasem gineła i nigdy nie bylo pewnosci czy to był lis czy tzw lis na dwoch nogach, tak samo gineły z pola warzywa itp, dzisiaj nawet najpodlejszy zlodziej nie pokusi sie na taki łup xD ani z tym co zrobic ani komu opchnac za pare piw,
Dodatkowo wychodzą ciekawe kwiatki gdzie okoliczni gowniarze rzucają dla zabawy kamieniami w kamerdynera , no #!$%@? Polska lat 90-00 jak sie patrzy

#raportzpanstwasrodka
  • 12
  • Odpowiedz
@trzy_zero_piatki_na_trzech: on mówi o 70 dolarach później 50 a na koniec 60 $ za 2 kury i koguta w Polsce gość sprzedaje 18 kur i koguta za 200 zł a on mówi o trzech za 270 zł ;) . Gdzie wcześniej kupował za 5 lub 10 $ i mówił że drogo. Także albo go chcieli przekręcić jak ze zmiotką;) albo On Grażynę co wysłała 100$. Tyle tam żyje i nie zna
  • Odpowiedz
Swoją drogą 60 dolarow za 3 kury


@trzy_zero_piatki_na_trzech: Masz ceny kur i koguta dokładnie od 21:00
bo już mnie męczy to powtarzanie za klapkiem

Swoją drogą 60 dolarow za 3 kury czyli 6 razy 4 zl wychodzi 80 zl za kure no nie powiem dosc drogo , (ile w takiej scambodzy wynosi przecietna dniowka?,) gdzie w polsce widze na olx juz po 20 -30 zł,


Już pomijam takie dziwne zaściankowe myślenie,
Kroledyp - >Swoją drogą 60 dolarow za 3 kury

@trzyzeropiatkinatrzech: Masz ceny kur ...
  • Odpowiedz
@mexicofan: @Kroledyp
Czyli jak zwykle klapek zmysla , no przyznaje sie moja wina jakos sie zamyslilem i uwierzylem w to co mówi,
co do krabow to porownanie do kur z dupy o ile w Polsce moze byc drogo bo koszty transportu itp, chyba do tego pijesz ale kury tak samo wykluwają sie tam jak u nas nikt tego raczej nie wysyla, chodzilo mi bardziej o porownaie kury do typowej wyplaty gdzie
  • Odpowiedz
@trzy_zero_piatki_na_trzech: nie nie jest to porównanie z dupy a jak najbardziej zasadne
Chodzi tylko o popularność danej rzeczy, tu jemy to a oni co innego
Ok sprawdziłem w guglu na szybko, u nas najtańszy skuter Hondy 125 nowy kosztuje 14,900 a u niech Honda Dream 125 2,200$
z dupy są takie przeliczania
  • Odpowiedz