Wpis z mikrobloga

#mecz #rakow #kanalbekowy

Panowie, dzisiaj mecz eliminacji do Ligi Mistrzow, Raków kontra Karabach Agdam (mocny akcent na G), ten zespół już nie jeden i nie raz udowodnił że potrafi sobie radzić z drużynami z ekstraklasy. Ale teraz uważam, że bedzie lepiej. Ale Tomeczku, daj skonczyc, zaraz powiesz Ty. Rakow w tym okienku nikogo nie stracił, no Krzysiu, odejście gutkovskisa to raczej wzmocnienie (głosny smiech, łapie pola za rękaw), ale juz poważnie - świetne transfery, przedłużenie linii trenerskiej, tej wizji Marka Papszuna. Uważam, (poprawia marynarke), że Raków może przejść do kolejnej rundy i zawalczyć o wymarzoną ligę mistrzów, a nawet jeśli to się nie uda, to plan minimum czyli faza grupowa ligi konfenerncji jest już pewna. W ogole odnosze wrażenie, że w tym sezonie polska pika klubowa znormalniała, że teraz to PZPN i reprezentacja są powodami skandalów, afer, niesnasek a do topowej 4 naszej rodzimej ligi wpadł ład, porzadek, wizja.
Pobierz pan_trololo - #mecz #rakow #kanalbekowy

Panowie, dzisiaj mecz eliminacji do Ligi Mis...
źródło: matu
  • 3
@pan_trololo ja wam po..powiem tako jedno rzecz... my w tym eeee kraju lubi po..polemikie, my lubimy eeee dyskutowac. ale pra... prawda jest taka, że eeee dzisiaj Raków będzie fa...faworytem, brawo Romku, bo my żeśmy ja...jako pierwsi eee wprowadzili zapis ooo mło...młodziezowcu za mojej prezesury. ale jak że eeee Raków nie... nie grał młodziezowcami, że jaką ka...karę musiał zapłacić. nie no panowie, tak to my nie będziemy eeee ro... rozmawiać
Pobierz Momento83 - @pan_trololo ja wam po..powiem tako jedno rzecz... my w tym eeee kraju lu...
źródło: temp_file.png3534720392487905316