Wpis z mikrobloga

Śmiesznie się czyta stare komentarze k0nfiarzy oraz obecnych polityków konfederacji xD

@L3stko Tyszce się już odmieniły poglądy i Korwin nie okrada Polaków przyjmując subwencję czy może na wyjebce sam się  dołączył do okradania Polaków? xD

~

#codziennykonfiarz #srodyzl3stko #l3stko #bekazprawakow #neuropa #wipler #tyszka #korwin #polityka
Kryspin013 - Śmiesznie się czyta stare komentarze k0nfiarzy oraz obecnych polityków k...

źródło: 65d326780f218415361f3fb803b0338784c37338cc8221cfa556043b67d6061e

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Ten gagatek jest o tyle śmieszny, że nawet same #4konserwy się z niego śmieją wyzywając go od pedolibków bo raz miał okres buntu gdzie twierdził, że będzie stał murem na wolnościowcami zamiast konfederacją. Nie mógł znieść drwin w jego stronę, więc zmusił się do ideologii bosakowo-mentzenowej i teraz z całych sił gromi w TVN jak rasowy pisowiec.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kryspin013: Ten gagatek jest o tyle śmieszny, że nawet same #4konserwy się z niego śmieją wyzywając go od pedolibków bo raz miał okres buntu gdzie twierdził, że będzie stał murem na wolnościowcami zamiast konfederacją. Nie mógł znieść drwin w jego stronę, więc zmusił się do ideologii bosakowo-mentzenowej i teraz z całych sił gromi w TVN jak rasowy pisowiec.


@ItsGrN: Nie kojarzę, masz może screena? Nada się
  • Odpowiedz
  • 2
@Kryspin013: a teraz jak spotkali się w jednej partii to mieli czas przegadać sprawę okradania Polaków na miliony złotych z subwencji?


@aarahon: trzeba @L3stko pytać, ale ten się boi odpowiadać w nie swoich wpisach, bo nie będzie mógł skasować niewygodnych pytań i komentarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: ej, ze mną też możesz zrobić jakiś dzień tygodnia? Może piątek?


@qluch: za rzadko drogą naturalną docierają do mnie twoje wysrywy, a nie będę specjalnie przeglądał profilu kuców, bo zwyczajnie szkoda mi czasu.

Nie pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
za rzadko drogą naturalną docierają do mnie twoje wysrywy


@Kryspin013: jak chcesz, to mogę specjalnie dla ciebie pisać i tak interpretujesz wszystko tak, jak ci się to podoba a z faktami się mijasz codziennie. To co? Robisz?
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: jak chcesz, to mogę specjalnie dla ciebie pisać i tak interpretujesz wszystko tak, jak ci się to podoba a z faktami się mijasz codziennie. To co? Robisz?


@qluch: odbijam piłeczkę i pytam: z jakimi faktami się mijam w tym wpisie?
  • Odpowiedz