Wpis z mikrobloga

Nie mogę znaleźć zbyt dużo informacji w internetach od osób postronnych na temat bota Scalway Gold Trading Bot. Jest to bot bardzo gorąco hajpowany przez parę MrGoodie i CryptoAaron, jak ktoś śledzi rynek kryptowalut to zapewne kiedyś o nich słyszał. Domniemane zwroty z tej "inwestycji" oscylują według nich w granicach 20% MIESIĘCZNIE. Bot teraz osiągnął 3 miejsce w jakimś super-światowym rankingu botów na forexie. Brzmi to wszystko zbyt dobrze a ja nie jestem fanem umieszczania mojego kapitału w niesprawdzonych miejscach. Jednakże nie ukrywam, że sposób w jaki jest przedstawiany jest ten bot brzmi dość rozsądnie - zakładasz SWOJE konto na koncie, a płaci się za podpięcie bota pod konto oraz prowizję za zyski, więc wygląda to tak, jakby nic złego z tymi pieniędzmi się stać nie mogło (mówię tu bardziej o zwykłej kradzieży a nie o ujemnych wynikach bota). A, jak już poruszyłem temat wyników - ponoć od stu dni bot nie zrobił ani jednego dnia stratnego (hmmm). Nasuwają się też inne pytania - nie znalazłem żadnego regulaminu bota, ciężko znaleźć odpowiedź w jaki sposób dokładnie podpinają tego bota do konta no i tak jak już zdążyłem znaleźć w internecie - nikt z tej "spółki" która nie jest zarejestrowana w KRS pod tą nazwą nie jest w stanie odpowiedzieć na jakiekolwiek niewygodne pytanie. Nie mówiąc o tym, że na wykopie znalazłem na ten temat TYLKO 1 post! (wow).

Zapraszam do dyskusji

#scalway
#bot
#trading
#forex
#inseed
#kryptowaluty
#mrgoodie
#cryptoaaron
  • 8
@filipp248 Mam za 2k dolcow i jestem zadowolony. Już 4 miesiąc, zwrot na czysto 190-200$ w miesiącu. Nie ma możliwości kradzieży z roboforex przez właścicieli bota. Podpinając go jest informacja ze udzielasz zgody na obrot przez inseed na giełdzie roboforex. Może ci zamknąć portfel ale ukraść tego nie można, musieliby mieć dostęp do twojego konta fizycznie (hasło, login, telefon bo do tego są jednorazowe kody generowane z aplikacji w tel)