Wpis z mikrobloga

@trueloser jak to nie zbierają? Pod dyskontami niby na "chore dzieci", a w 90% przypadków stoją z puszkami ukraińskie dzieciaki. Tak samo w makach żebrają o kody z paragonów. Ukraińskie dzieciaki nawet chodzą po klatkach i "na zwierzątka". Jak dla mnie te dzieci są do tego zmuszane.
  • Odpowiedz
Nic śmieszniejszego dzisiaj nieprzeczytacie


@trueloser: W tamtym tygodniu byłem w trzech Lidlach i stali pod wszystkimi i zbierali na dzieci i armię Ukrainy xD.
  • Odpowiedz
@Kamokamo: no popacz, a u mnie pod Lidlem stoją polskie nastolatki i zbierają na chorą polską dziewczynkę. Do tego ostatnio po klatce chodziły polskie dzieciaki i zbierały na wyjazd wakacyjny.
  • Odpowiedz
@trueloser: Jako dowód na to pokaż zdjęcie 2 tych samych dziewczyn z tamtego roku jak to onuce na tagu robiły z 5 razy już :D
Gówno prawda, nikt nie zbiera i przestańcie ściemniać, wyjdźcie z piwnicy albo z petersburga xD
  • Odpowiedz
@BayzedMan jestem szurem bo mówię co widzę u siebie obok domu, jednocześnie siedząc w piwnicy xD

można być odklejeńcem, ale ty jesteś rekordzistą na wykopie

albo wynajętym agentem SBU, bo nie wierzę, że piszesz te swoje wysrywy za darmo
  • Odpowiedz
@BayzedMan: jesteś jakimś trollem, tak?
pod moim lidlem od 1,5 roku zawsze jak tam jestem to stoi koleś z puszką żółto-niebieską. Mogę mu zrobić zdjęcie za kilka dni jak będę jak nie wierzysz xD
  • Odpowiedz
jestem szurem bo mówię co widzę u siebie obok domu, jednocześnie siedząc w piwnicy xD

można być odklejeńcem, ale ty jesteś rekordzistą na wykopie

albo wynajętym agentem SBU, bo nie wierzę, że piszesz te swoje wysrywy za darmo


@Kamokamo: Gówno widzisz, nic nie ma
  • Odpowiedz