Wpis z mikrobloga

@raul7788: Jak były przecieki to mi się fest nie podobały, ale na fotkach z piłkarzami wygląda to naprawdę spoko. Może nawet kupię wjazdówki zamiast domówek.
  • Odpowiedz
@raul7788: koszulki fajne ale duży minus jest taki że reklama team viewera i dxc z niewiadomych przyczyn w "normalnej" wersji koszulki to wielka naklejka która się w praniu szybko zacznie #!$%@?ć, w "wersji piłkarza" nie ma już tego problemu. Co ciekawe analogiczna sytuacja przy komplecie domowym nie występuje, ani w wersji piłkarza ani w normalnej nie ma takich dużych naklejek. O co tu chodzi? @Mow_do_mnie_mistrz @MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno @Danzuo
  • Odpowiedz
@FiFaa: Kiedyś był na mirko post o tym, z tego co pamietam to koszulki meczowe to jednorazówki, są cieńsze i bardziej podatne na uszkodzenia. Jak chce się nosić taką na codzień, lepiej kupić oznaczoną jako replika. Też oryginalna ale mniej przewiewna i bardziej wytrzymała
  • Odpowiedz
@Mow_do_mnie_mistrz mam meczową, również United chyba 2 czy 3 sezony do tylu i nie powiedziałbym ze bardziej podatna na uszkodzenia, można spokojnie nosić na codzień, różnica taka ze bardziej oddychający materiał i bardziej przylega do ciała, repliki są bardziej luźne (przy tym samym rozmiarze)
  • Odpowiedz
@FiFaa: Ja tego nie sprawdzałem, tylko przypomniało mi się co ktoś napisał. I w sumie trochę się to pokrywa z tym co napisałeś, pomijając wytrzymałość to meczowe mają za zadanie bardziej wilgoć odprowadzać. Ale tu by musiał się ekspert jakiś wypowiedzieć, i ciekawe jak wygląda gramatura jednych i drugich bo na stronie nie jest napisane. No i ceny sa #!$%@? xd
  • Odpowiedz