Wpis z mikrobloga

#codziennaczystabryka

Super bezpieczna i delikatna gąbka do mycia samochodu - https://czysta-bryka.pl/produkt/soft99-qjutsu-ultrasoft-sponge-delikatna-gabka-do-mycia-auta/!

Trójwarstwowa gąbka zaprojektowana z myślą o czyszczeniu lakieru samochodowego za pomocą szamponu. Niezwykle delikatna, w pełni oddaje jakość linii QJUSTU. Wierzchnia warstwa z wysoką przepuszczalnością dobrze wchłania preparat czyszczący.

Gęsta struktura wysoko wytrzymałej warstwy środkowej przepuszcza powietrze i pozwala na wytworzenie piany o wysokiej konsystencji. Spodnia warstwa gąbki nie pozwala na wypływanie płynów, dzięki czemu piana wydostaje się tylko z górnej warstwy gąbki.
Czysta-Bryka_pl - #codziennaczystabryka

Super bezpieczna i delikatna gąbka do mycia ...

źródło: 234120961_4305410996218195_6985966455787497387_n

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@ultimatebadass: dokładnie, trochę to zatoczyło koło że tak powiem aczkolwiek uważam, że ta gąbka z softa czy np. te do systemu optimum są inne niż takie standardowe "myjniowe" i tu jest klucz do sukcesu. Sam zawsze byłe sceptyczny wobec gąbek ale po wczorajszym filmie Nowickiego trudno walczyć z faktami. Także polecam obejrzeć filmik, a ja przynajmniej tę konkretną gąbkę mogę ze spokojem polecać ;)
  • Odpowiedz
@ultimatebadass przerzuciłem się na gąbkę z softa w 2022, myję mi się nią znacznie przyjemniej, jest taka lekka i wygodna w porównaniu do nasączonej rękawicy. Zwłaszcza przy myciu powłok jest mniej piany i fajniej widać kiedy brud puszcza i robią się „oka” na powłoce. Kiedyś pożyczyłem różowej by umyła swoje auto i jej pierwsze słowa to „wow jak fajnie się tym myje” :D
  • Odpowiedz