Wpis z mikrobloga

Mirki, jak zniwelować podwójny podbródek. Jestem raczej szczupły i wysoki. Mam 16% bfa i podwójny , cofnięty podbródek. Nigdy na to nie zwracałem uwagi aż do teraz jak przeglądałem zdjęcia wykonane z profilu. Czy jest to kwestia genetyki, czy np. to że mam lekko krzywe zęby (zgryz otwarty)? Nie ukrywam także, że często oddycham przez usta, bo mam astmę. W internecie chooya się tak naprawdę można dowiedzieć, bo jest same lanie wody wraz z tekstami klinik piszących pod pozycjonowanie. Może zapuszczenie brody, żucie gumy coś poprawi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#uroda #zarost #przegryw #blackpill #logikaniebieskichpaskow #incel
  • 11
  • Odpowiedz
@Blackol12: pierwsza sprawa to prawidlowe ustawienie zebow, jesli sa ok to druga przyczyną moze byc zbyt wysoki poziom tluszczy, albo retencja wody na ryju. Jesli nie to, to masz taka gentyke i nic nie zrobisz, poza jakąś operacja plastyczną.
Zapuszczenie brody jesli bedzie wystarczjaaco gesta na pewno pomoże. Zucie gumy nic nie da.
  • Odpowiedz
@Blackol12 idź z tym do chirurga szczękowego i ortodonty aby się więcej dowiedzieć. Ja bym założyła aparat ale nie widziałam Twojej wady - możliwe ze będziesz tez potrzebować operacji- operacji dwuszczękowej jak coś. A jesli to zwykły tłuszcz to wcale nie musisz robić operacji tak zwanej liposukcja - jak coś to lipoliza iniekcyjna jest mniej inwazyjna i okres rekonwalescencji jest dużo krótszy. Tylko będziesz musiał zrobić to tak pewnie z 2-3 razy
  • Odpowiedz
  • 0
@euphoriatears: tak się składa, że mam wizytę u ortodonty w tym tygodniu i jest on także chirurgiem szczękowo-twarzowym. W jaki sposób zadać fachowo pytanie o ten cofnięty podbródek? :)
  • Odpowiedz
@Blackol12 zapytaj się go czy Twoja wada będzie tez wymagać korekcji operacyjnej i tyle. Ortodonta tez sam zwykle po prześwietleniu i zrobieniu odcisków przedstawia Ci dokładny plan leczenia Twojego zgryzu - przynajmniej ja tak miałam u swojego orto.
  • Odpowiedz
@Blackol12: mewing to ponoć mit, ale z drugiej strony nieprawidłowe ułożenie języka (przeciwieństwo mewingu) oraz oddychanie ustami szkodzi na wygląd, więc w twoim przypadku nie zaszkodzi a może pomóc (przez brak dalszego pogarszania).
  • Odpowiedz
@Blackol12 Imo tak. Plus jak Twój orto jest tez chirurgiem szczękowym to na 100% by zauważył ze potrzebujesz operacji dwuszczękowej. Ja na szczęście tej operacji nie miałam robionej. Zapytaj się normalnie na następnej wizycie.
  • Odpowiedz