Wpis z mikrobloga

Serio nie opłaca się kupować Netflixa ani innych HBO.
Pomijając, że na żadnym z tych serwisów nie ma tego co się szuka, tylko trzeba mieć wykupionych 5 rożnych serwisów na raz. Pomijając lewcką propagandę. Pomijając kiepskie scenariusze autorskich produkcji.
To nawet jak się w końcu znajdzie jakiś klasyk, to jego jakość to dosłownie 144p i o wiele lepiej po prostu poszukać czegoś na Yandexie.

Ehh, człowiek płaci z nadzieją na dobrą usługę, a potem i tak trzeba szukać gdzie indziej.

#zalesie #netflix #hbomax #amazon
  • 7
  • Odpowiedz
@Gumaa: cóż, mam podobne odczucia bo o ile można wiele seriali pooglądać na netflixie to męczy mnie ich szukanie - nie lubię seriali bez fabularnego zakończenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gumaa streaming to jedna z branż, gdzie monopol jednej platformy by się przydał. Za dużo tego się narobiło, bo teraz każde korpo chce swój własny kawałek tortu. Jak na rynku w zasadzie był tylko Netflix, to miało to jakiś sens jeszcze, a teraz jeden film dostępny na jednym, drugi na drugim, jeden serial tu, drugi serial tam, trzeci serial jeszcze gdzie indziej. Nikt nie ma ochoty płacić subskrypcji na kilka platform
  • Odpowiedz
@Gumaa najgorsze, że wykupujesz dostęp do vod z danym serialem a ten serial po jakimś czasie znika. Przecież to powinno być nielegalne. To tak jakbyś kupił chleb i ktoś by ci go zabral zanim dokończysz bo licencja wygasła.
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: Mnie ten piracki serwis zadziwia, bo nawet najbardziej niszowe gówna agreguje. Chyba nigdy nie miałem sytuacji, bym nie znalazł jakiegoś filmu i to takiego, którego nigdzie indziej nie ma xD
  • Odpowiedz
@Mtsen: Ostatnio mnie jeden bawarczyk pytał czy jest tam jakieś ich lokalne gówno nagrywane w ich porąbanym dialekcie i podał mi tytuł. Szukałem, szukałem i już się śmiał, że wygrał, ale okazało się, że sam źle podał mi nazwę, bo była taka dziwna i jak znalazłem właściwą to się ucieszył, że jednak to to i może ten swój szajs w Polsce oglądać, bo na VPN netflix mu tego nie puszczał
  • Odpowiedz