Wpis z mikrobloga

@KrowkaAtomowka: Boże, Stworzycielu Nieba i Ziemi, miłosierny Ojcze, który nieustannie troszczysz się o dobro człowieka, prosimy Cię, ześlij na ziemię życiodajny deszcz. Ustrzeż nas od niebezpieczeństwa głodu i ubóstwa, tak abyśmy mogli z jeszcze większym zaangażowaniem troszczyć się o dobra nieprzemijające.
n.....a - @KrowkaAtomowka: Boże, Stworzycielu Nieba i Ziemi, miłosierny Ojcze, który ...

źródło: IMG_5643

Pobierz
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: ja wożę w aucie wiaderko z akcesoriami do mycia samochodu. Jak jadę na myjnię (gdzie zawsze myję ręcznie, w sumie to chyba każdy tak robi na myjni gdzie jeżdżę) to od razu ogarniam środek. Z myjki ciśnieniowej nalewam sobie wody do wiadra na później i tyle.
  • Odpowiedz
gdzie myjesz, że nie gonią z własnym sprzętem?


@papieska_ONUCA: to chyba bardziej kwestia klientów niż obsługi - ostatnio czekałem z rowerem to jeden Janusz #!$%@?ł auto własną gąbką blokując stanowisko na dobre 15 minut, z czego ciśnieniówka chodziła mniej niż 5 minut. Jak odjeżdżałem to już się zaczynała inna rozkręcać. Takim zjebom serdeczny #!$%@? w dupę. Co innego gdyby nie było kolejki w ogóle, np. późnym wieczorem.
  • Odpowiedz