Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że spora cześć ludzi udzielających się na tym tagu przy pierwszym lepszym niepowodzeniu życiowym nie byłaby w stanie jakkolwiek sobie z nim poradzić. Najlepszym przykładem jest sytuacja Boxdela z RAMem. Odklejony Amadeusz, któremu wydaje się że jest gwiazdą WWE zdewastował mu samochód a grono internetowych ekspertów ze swoich piwnic orzekło już na wstępie, że to ustawione. Jako argument podajecie niezbity dowód jako, że na swoim live gość próbował szukać jakichkolwiek plusów tej sytuacji i stwierdził, że zmieni okleinę. No tak, przecież w waszych mózgach nie mieści się myśl, że jeśli w życiu pojawia się problem to lepiej obrócić go w coś pozytywnego niż się załamać. Chłop powinien się powiesić na żyrandolu w swojej Ambasadzie albo rzucić pod koła żebyście choć wzięli pod uwagę, że być może Ferrari naprawdę jest coraz bardziej odklejony i wcale nie konsultował z nikim tego aktu wandalizmu. #famemma
  • 29
  • Odpowiedz
@meemphis11: nie wiem czy jest czy nie. Nie byłem ani tym Ramem ani sprayem. Na pewno dowodem na to nie jest to, że gość zamiast się popłakać i powiesić stwierdził że zmieni okleinę.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@szimik: dokładnie o to mi chodzi kolego! Nie wiem czy to było ustawione czy nie. Nie dałbym sobie uciąć ręki ani za jedną ani za drugą wersje wydarzeń. Osobiście wątpię, że koleś który ma kompleksy na punkcie swojej osoby i wiarygodności zgodziłby się na coś takiego doskonale zdając sobie sprawę, że będzie to wyglądać jak ustawka. Kompletnie mnie nie przekonują argumenty z dupy w stylu, że to ustawka bo zmieni
  • Odpowiedz
@Olo92: Tu nie trzeba detektywa, żeby to wiedzieć. Spójrz na ten film jeszcze raz jak ferrari się #!$%@? z tym żeby maskę popisać. Tak żeby tylko na nią nie wejść/czegoś nie #!$%@?. Jest ultra powściągliwy wręcz wycofany, jakby kminił cały czas czy nie przekroczył ustaleń.
  • Odpowiedz
@Olo92: @szimik Po pierwsze na logikę, ktoś ci psuje okleinę w aucie za 10k albo więcej, a ty masz #!$%@? i nic z tym nie robisz ?
Podczas malowania rama przez Ferrarkę, mówił okolicznym widzom że każdy będzie miał możliwość coś na bazgrać tylko żeby nie było to nabazgrane na szybach auta. A specjalnie było to mówione żeby potem nie było przypału i mógł tym autem nadal jeździć, czego
  • Odpowiedz
@Olo92: jeżeli to nie jest ustawione, to dlaczego nie zgłoszono sprawy na policję? Przecież czarno na białym udokumentowane jest, kto tego dokonał, a ani Boxdel ani Zwyrol nie bawią się chyba w gitów i e-prawilniaków.
Poza tym sama reakcja "no trudno, i tak chcieliśmy zmienić okleinę na aferkowóz" mówi wszystko.
@wykopek985 właśnie, "możecie pisać, ale NIE PO SZYBIE" XD
  • Odpowiedz