Wpis z mikrobloga

#blackpill #cucold #simp #bluepill #przegryw #pomocy #pantofel

Drogie Mirki przychodze do was zeby zasiegnac pomocy. Sytuacja wyglada nastepujaco - mam kumpla anon lvl 17, od niedawna zaczał spotykać sie z mirabelka lvl 18 i poteznie wszedł pod pantofel. Jest to kobieta nieokuratna, niesprawiedliwa, nierzetelna, nieboża i niegodna. Z dnia na dzień widze jak coraz bardziej z blackpilla wchodzi na bluepilla a serce moje bolesne na ten widok ciezko to znosi. Nie pomagaja rozmowy, rady, prosby i udostepniane filmy z andrew tate'm. Boje sie, ze strace chlopaka a w niedlugim czasie znajac zycie jego miejsce zajmie jakis olisadebe (który nadal nie przeprosił za jedwabne) lub inny doktor Orazmusgan i watpie zeby zniosł to łatwo. POMOCY MIRKI CO MAM ZROBIC?
(opcja opuszczenia go nie wchodzi w gre)
Moczek - #blackpill #cucold #simp #bluepill #przegryw #pomocy #pantofel

Drogie Mirki...

źródło: paweł

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Moczek ciężka sprawa. Nie uda Ci się włożyć mu do głowy Twojego zdania. On sam musi zrozumieć, że to dziewczyna nie dla niego. Ale, jak przysłowiowe oczy mu #!$%@?ą zaszły, to może być ciężko. Obawiam się że musi dostać kopa w dupę by przejrzeć na oczy.
  • Odpowiedz
@Moczek: bez kopa w tyłek na oczy nie przejrzy, kręć się w okolicy, by jak związek się skończy nie odwalił cyrku poznańskiego
  • Odpowiedz