Wpis z mikrobloga

Ostatnio zanurzyłem się w atmosferę Warcrafta poprzez soundtracki. Ktoś stworzył jedną z krain w Sims 3 i bardzo udzielił mi się klimat, pomimo że dosyć licho wyszła ta adaptacja. Byłem mega zdziwiony że nadal wydają dodatki do gry z 2004. Oni nie aktualizowali w żaden sposób grafiki przez te wszystkie lata? Czy po prostu każdy dodatek ma trochę nowocześniejszą grafikę i nie kłuje to w oczy w porównaniu z pierwszymi dodatkami?

Trochę szokłem też jak zobaczyłem ile kosztuje abonament. On obowiązywał od wydania gry w 2004, czy dopiero później wprowadzili system subskrybcyjny?

Znacie jakieś gry w podobnym klimacie i z podobną muzyką, ale single player, bez subskrybcji i najlepiej na steamie? Wiem że Heroes 5 ma trochę podobną grafikę, ale jest tam mało scenariuszy i trochę mi się już znudził.
#gry #soundtrack #warcraft #wow #worldofwarcraft
Borealny - Ostatnio zanurzyłem się w atmosferę Warcrafta poprzez soundtracki. Ktoś st...
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Kaczkoman a w te strategiczne od nich grałeś? warto sobie nimi zawracać głowę czy raczej przestarzałe i nie warte uwagi? ja lubię takie gry gdzie jest wszystkiego po trochu, sporo zbierania i eksplorowania na przykład
  • Odpowiedz
  • 0
@dragon7 czy lokacje ze starszych dodatków są tak samo uczęszczane przez graczy jak kiedyś, czy raczej wieją pustkami? Zawsze mnie to ciekawiło w takich grach. Gdzieś czytałem że świat w grze ma powierzchnię 700km² więc wydaje się całkiem spory.
  • Odpowiedz
@Borealny: Warcraft 1 i 2 to już starocie, ale trójka mniej i kilka lat temu zrobili remaster/remake. Gra ma elelementy RPG, więc myślę, że mogłaby ci się spodobać. Tylko że to jest RTS, a nie strategia turowa
  • Odpowiedz
@Borealny: jeśli klimat ci sie podoba ale subskrypcja jest za droga to możesz spróbować poszukać prywatnych serwerów. Ja kiedyś grałem na Sunwell'u. Tylko prywatne serwery najczęściej stoją na dodatku Wrath of the Lich King i może się zdarzyć, że jakis quest nie działa czy coś. Ogólnie z tego co czytałem to z WOWem sprawa wygląda to mniej więcej tak, że ludzie sobie grają, zbierają sprzęt i po jakichś 2 latach wychodzi
  • Odpowiedz