Wpis z mikrobloga

Jakiś czas nic tu się nie udzielałem, ale zapewniam że wciąż żyję i wciąż się wściekam na rowerach.
Ostatnio zaliczyłem udany wyjazd do pkl mosorny groń i Babia góra trails.
Ogólnie trasy na mosornym Groniu oceniam jako nie dla początkujących, ale w sumie razem z Babia góra miejsce robi się bardzo uniwersalne.
W porównaniu ze Szczyrkiem alb Bielskiem miejsce jest dużo spokojniejsze. Nawet w lipcowy, słoneczny weekend nie ma kolejek do wyciągu.
Materiału mam bardzo dużo, także filmy będę stopniowo dodawał na YT. Na ten moment jest film z trasy Freeride z pokaźnym roadgapem i trasa Rydzowy, na której zwierzaki zrównały się ze mną jakbym był księżniczką Disneya ( ʖ̯)
#mtb #rower #downhill #bikepark #rybowmtb
Rybow - Jakiś czas nic tu się nie udzielałem, ale zapewniam że wciąż żyję i wciąż się...

źródło: temp_file6717987843443044638

Pobierz
Rybow - Jakiś czas nic tu się nie udzielałem, ale zapewniam że wciąż żyję i wciąż się...
  • 13
@Rybow BTW Tabakowy też polecam dla widoków, jest zupełnie gdzie indziej ale warto. Tylko że tam w dół nie poszalejesz bo jest dwustronny ale zwykle nie ma ruchu
via Android
  • 0
@onepnch zazdro, też chciałbym mieć takie miejsce blisko domu.
Na tym wyjeździe nie zdążyliśmy tabakowego, ale miejsce jest na tyle ciekawe że na pewno będzie kolejny wyjazd
@Rybow: szkoda tylko że w żaden sposób nie rozwijaja i nie dbają o te trasy. Do tego czesciej jest zakaz jazdy przez wycinkę niż jest otwarte. Mówię o Babia góra trails, trasy pod wyciągiem są git
via Android
  • 0
@teryuu trasy pod wyciągiem widziałem że codziennie, na obu trasach schodzi osoba z grabiami i zgarnia luźne kamienie, nawet na odcinkach na stoku, za to ode mnie szacun.
A Babia góra trails, przeszkadzało mi to na Sokolicy, ale wydaje mi się że wcale nie jest gorzej niż na Twisterze
@Rybow: gorzej nie jest, ale twisterem jeździ pewnie ze dwadzieścia razy więcej ludzi niż sokolicą ;) ale miejscówka mimo wszystko jest zacna, szkoda że Słowacy olali sprawę z kontynuacją projektu po swojej stronie. Do tego w okolicy są super szlaki piesze po ktorych można pośmigać, w tym kultowa rynna z cyla hali śmietanowej