Wpis z mikrobloga

Mam dla was przepowiednie. Będzie was tak konfa w koalicji z pis #!$%@?ła "Aż was kukle, #!$%@?, będą swędziały z bólu". Za 4 lata powtórzę ten wpis :) wyborców pis nie winię tam gwóźdź jest od dawna wbity głęboko a wyborcy konfy to młodzi, którzy trochę oleju powinni w głowie mieć. jeśli się nie sprawdzi stawiam za 100zł pizzełkę ( tego nie musicie plusować zaplusujecie za 4 lata). Jeśli się sprawdzi moja przepowiednia to hańba dla konfiarzy na wieki i przymus odkręcenia tego urwidołka co go zrobią. Ament.
#konfederacja #bekazpisu #polityka
  • 18
  • Odpowiedz
@matu: od rana pracujecie chłopaki? Bo wątpię żeby kogoś aż tak przejmowała polityka już pomijając że 50% wysrywu to powtarzany na okrągło przekaz dnia opozycji a 50% to marchewka na kiju

Nigdzie nie dało się znaleźć miejsca na analizę porównawczą czemu to akurat ta partia ma wejść w koalicję z pisem?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 40
@catboykami: pracuje od 6 :) elastyczny czas pracy w biurze to piękna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) za dużo widziałem "nowoczesych/ kukizów/ palikotów" żeby nie wiedzieć jak to się skończy. konfa sama się przyznała, że bierze z łapanki ludzi. jak nie wejdą w koalicję to pis tych łapankowych kupi za stołki dla nich albo dla rodziny. i cyk większość w sejmie.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Wizun: nie wiemy ile ta 100 będzie warta za 4 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°) nagroda symboliczna. Moje przewidywania polityczne od 2010 się sprawdzają w 100%. konfa skończy jak kukiz. Ci posłowie to będzie łapanka może kilka starych wyg będzie tworzyło trzon reszta da się urobić przez specjalistów z PIS. dają swoje rodziny na listy nie żeby zarobić, tylko żeby się im posłowie w tydzień nie rozbiegli.
  • Odpowiedz
@matu: jesteś pyszny czy głupi, bo nie wierzę że ktoś Ci płaci za to. Fajny lewicowy fiolek. A sam fakt zesrania się o partie co do której działań mieliśmy zaledwie przedsmak już mi się nie chce pisać. Wiadomo lepiej wybrać tych co już byli i pokazali ze potrafią tylko szkodzić, zamiast sprawdzić coś nowego co rokuje zupełnie inaczej.

Pomijając to, to porównywanie kupiza który zrobił łapankę z ulicy przez co od
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Wizun:
1. Ja z lewicą nie mam nic wspólnego.
2.

A sam fakt zesrania się o partie co do której działań mieliśmy zaledwie przedsmak już mi się nie chce pisać. Wiadomo lepiej wybrać tych co już byli i pokazali ze potrafią tylko szkodzić, zamiast sprawdzić coś nowego co rokuje zupełnie inaczej.

do Twojego poziomu się nie zniżę i nie napiszę pytania retorycznego czy jesteś taki czy taki bo w sumie już
  • Odpowiedz
@assninja: to ten slynny rynek konfy, czy to sie zalicza do jednego z miliona zarcikow? czy czekamy na trzecia wersje tlumaczen z fikolka jakiegos konfiarza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matu:

za dużo widziałem "nowoczesych/ kukizów/ palikotów" żeby nie wiedzieć jak to się skończy


Ale na odmienienione PO z tym samym ryżym wałem, który obieca ci absolutnie wszystko byleby dochrapać się koryta + którego jedynym programem jest "OOO UUU ANTYPIZZZZZZ", to już zagłosujesz, co nie?
I cyk wahadełko wiecznego "naprawiania po poprzednikach", teatr dla debili. Ty to chyba lubisz xD
  • Odpowiedz
@matu: Wy naprawdę jesteście głupi. Z jednej strony wielkie sranie o to, że Korwin mówi prawdę, że program się pisze tak, żeby debil zrozumiał i zagłosował, a z drugiej sracie się o to, że to prawda bo w momencie kiedy dociekają ich prawdziwych zamiarów to mówią, że żartowali. Oczywiście nikt nie zlikwiduje prywatnych stacji telewizyjnych, a sama likwidacja pitu i citu to pieśń dalekiej przyszłości, więc to co obecnie słyszymy to
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@tellet:
problemy z czytaniem?
w pierwszym poście napisałem, że was PIS z Konfederacją będą w dupe ruchać i zrobią większe bagno niż sam PiS teraz, a nie że głosuje na PO :)

Ale na odmienienione PO z tym samym ryżym wałem, który obieca ci absolutnie wszystko byleby dochrapać się koryta + którego jedynym programem jest "OOO UUU ANTYPIZZZZZZ"

do tego momentu się zgadzam
a kto Ci powiedział, że będę na PO
  • Odpowiedz
@ratownik17: Jak masz problem z wyborem to zawsze mozesz glosowac jak malpa - losowo z wylaczeniem pisu i konfederacji. Nadal bedziesz mniejszym szkodnikiem niz osoba ktora wtlacza zamordystow do sejmu.
  • Odpowiedz