Wpis z mikrobloga

#pracazdalna też macie tak że jak ubierze od jakieś codzienne dresy albo znoszone ubranie to nie zauważacie jakby ważności dnia, albo nie wzmaga wam się uwaga - a jak ubierzecie się lepiej, jakbyście wychodzili faktycznie do pracy albo że to ubranie na znaczenie bo jest jakieś nowsze, albo co bardziej lubicie albo że nie chcecie żeby się zniszczyło, to od razu podchodzicie do spraw z większą uwagą i poważniej, macie lepsze skupienie i ogolnie mniej się obijacie?
#pytanie
  • 7
@interpenetrate: coś w tym jest, mam tak, że jak chodzę w ciuchach domowych, jakiś łachmanach i roboczysz koszulkach spodenkach albo właśnie w piżamie to cały dzień czuję się taki rozleniwiony, nic się nie chce, chill na maxa

a jak chociaż ubiorę gacie i normalne spodnie takie m.in. wyjściowe (nawet krótkie spodenki) to jakoś przybywa energi i chęci do pracy
@interpenetrate: coś w tym jest. Ja co prawda nie ubieram się do pracy zdalnej jak do biura, ale nigdy nie pracuję nago, mimo że po domu często chodzę np bez koszulki. Kamerki i tak nie włączam na spotkaniach, więc to nie jest kwestia pokazywania się.
@Bpnn: a przy ubraniu się raz tak jak do biura, buty, ubranie, dodatki itp. - pewnie byś zauważyła jeszcze większą ta różnice nie? No i co to jest, to że się tak inaczej człowiek czuje? Mniejsze poczucie ważności dla czegoś takiego jak kariera, mniejsze poczucie folgowania sobie?
Znaczy nago też nie pracuje, bo to już przesada dla mnie w drugą stronę, mimo że tez nie włączam kamerki. Tak znowu mam dyskomfort
@interpenetrate: ja jestem facetem normalnym. Miałem wcześniej pasek niebieski, ale jak weszła nowa wersja wykopu, to testowałem sobie co tam Michał popsuł i zobaczyłem że można zmienić płeć to zmieniłem dla testu, ale potem się okazało że to działa tylko raz i zostało xD Musiałbym do administracji pisać, nie chce mi się.