Wpis z mikrobloga

@Tetrachloroizoftalonitryl: Szczerze to myslalem, ze tylko ja tak mam xD Nigdy nie narzekałem na toksycznosc, trolli, smurfow w lolu, ale to co sie teraz dzieje to pierwszy raz tak mam.
Pierwsza gierka dnia goscie wyzywaja sie juz od lobby, na supporta jakas zmywarka bierze yuumi, a w enemy 2 smurfy twitch + lulu z low level kontami
Druga gierka podobna sytuacja tylko smurf mid + jungle w enemy, teamek sie
  • Odpowiedz
@nammah: A daj spokój, pierwszy placement chłop wziął yone na mida, w 10 minut zrobił 0/7 i stwierdził, że to #!$%@? po czym poszedł afk. W drugiej grze support wziął mf pod ap i stał pod turretem 15 minut XD #!$%@? wie o co się obraził bo z nikim nie pisał, ruszał się tylko co chwile żeby nie wywaliło go z gry i czasem podbiegł po miniona. O #!$%@? tym
  • Odpowiedz
@Prawilniak: za bycie toxic na czacie, swego czasu wystarczyło dostać bana na chat na 1, potem 3 i na koniec 7 dni po czym perma ładowali, nawet jeżeli te bany były na przestrzeni dwóch czy trzech lat. Najbardziej skinów szkoda bo władowane tam było sporo kasy, a to jeszcze konto z czasów bety na serwerach US było, przeniosłem sobie je na EU gdy je odpalili
  • Odpowiedz