Wpis z mikrobloga

@mial85: wszystkim taki jak ja, których denerwuje postawa ukraińców polecam mysleć tak - my dajemy kasę, którą zawsze można zarobić a oni giną - ukraińcy uczynili z tego zwykłą tranzakcję grając na emocjach Zachodu. Więc nadal życie > pieniądze. Oni gruzują ruskich, my im dajemy kasę, zdając sobie sprawe jak zdradzieccy są i jak zadradzieccy by byłi gdyby stali się silnym krajem.
  • Odpowiedz
szkoda, że w przypadku Wołynia i zboża tego nie było widać, ale fajnie dobrze że docenili i po plecach poklepali


@mial85: Szkoda, że nie wspomnisz o tym jak wygląda sprawa importu żywności i że to kilkaset polskich firm importowało to zboże i jak się okazuję po kontroli tych firm, to nie znaleźli niczego. xD
I szkoda, że nie powiesz kto był razem z dudałe na urzoczystościach tydzień temu, albo co
  • Odpowiedz
  • 0
@BayzedMan: a kto odpowiadał za kontrolę tych firm, czy nie przypadkiem polskie instytucje? ciekawe dlaczego w takim razie nic nie zostało znalezione ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a kto był? chodzi o to że sie pomodlili w kościółku Dudu i Zełenski?
no fajnie że sie pomodlili ale co z tego wyniknęło oprócz PRowego obrazka do wiadomosci w TVP? nic

nie wiem co było w 2016 bo to
  • Odpowiedz
a kto odpowiadał za kontrolę tych firm, czy nie przypadkiem polskie instytucje? ciekawe dlaczego w takim razie nic nie zostało znalezione ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mial85: Bo nie wiem, może te firmy uczciwie prowadziły biznes?

a kto był? chodzi o to że sie pomodlili w kościółku Dudu i Zełenski?

no fajnie że sie pomodlili ale co z tego wyniknęło oprócz PRowego
  • Odpowiedz
szkoda, że w przypadku Wołynia i zboża tego nie było widać,


@mial85: W przypadku Wołynia jednak coś widac. Nawet Janukowycz nie obchdoził upamietnien razem z polskim prezydentem, a Zelenski to zrobił. Mimo fikołków w oswiadczeniu jest to jednak postep.
Rozpoczeto tęz prace poszukiwawsze oszczątków Polaków o kilkuletniej przerwie.
W przypadku zboża to jaki jest zarzut do Ukrianców?
  • Odpowiedz