Wpis z mikrobloga

Siemanko, chce kupić drona do 3k, może być używka i tak:

Lepiej kupić DJI Mavic Mini 2 Pro czy Mavic Air?

Mini2Pro jest nowsze, ale wydaje mi się ze Mavic Air lepsze? Mogę kupić Aira używanego z fly more combo za 2.2k

Może polecacie coś innego?

#dji #drony #dron
  • 9
@puexam dużo lepsza dostępność używanej 2 bo 3 u mnie w okolicy nie ma prawie w ogole a celuje bardziej poniżej 3k niż powyżej. Nie chciałbym przekraczać tej granicy cenowej
@Roosevelt: Zwykłego aira nie kupuj. W budżecie mieści Ci się Air 2 FMC i chyba w niego bym szedł ze względu na wiek. Air 2 to nowsza konstrukcja i baterie do niego są do dostania w sklepach. Z tymi do 2 Pro jest już problem. Jeśli nie zależy Ci na dostępności ewentualnych baterii to bierz 2 Pro - lepsza kamera. Czego byś nie brał, to najbardziej opłaca się combo.
@Roosevelt:avic AIR Mavic Fly More combo za 2.5K? To dość drogo. Wydaje mi się że widziałem takie używane zestawy za 1.5-1.7zł. ja bym brał Mavic AIR 1 FMC, o ile wiesz że sprzedawcą nie ma zajechanych baterii
@Roosevelt: Dobry wybór, będzie Pan zadowolony. Wrzuć na tagu jakieś fotki i wrażenia. Polecam kupić jakąś podstawkę pod drona do startowania, bo nie zawsze będzie Ci dany asfalt do startowania.