Wpis z mikrobloga

#herdom #wroclaw #opinie

Heja, szukam osób z Wroc, których wspólnotę obsługuje Herdom. Interesują mnie opinie na ich temat, bo przymierzamy się do zmiany zarządcy nieruchomości i Herdom jest jedną z opcji. Jeśli ktoś miał w jakiś sposób do czynienia, to będę wdzięczny za pomoc. Opinie o Herdom piszcie w komentarzach albo na priv. Z góry dzięki.
  • 16
  • Odpowiedz
Herdom obsługuje naszą wspólnotę z tego co mi wiadomo. Szczerze mówiąc nie mam z tymi sprawami za wiele do czynienia, ale nazwę Herdom kojarzę z ogłoszeń, jakie pojawiają się czasami na klatce schodowej. Jaka jest moja opinia o Herdom? Generalnie chyba dobra, to jest wszystko jak na razie działa bez zarzutu. Klatka schodowa jest czysta, usterki są usuwane od ręki, opłaty normalne. Ale tak jak pisałam, nie jestem za bardzo w temacie,
  • Odpowiedz
  • 0
@DarioOo: masz na myśli Herdom Zarządzanie Nieruchomościami prowadzone przez Sebastiana Miechura (czy jakoś tak, sorry jeśli przekręciłem nazwisko)?


@ran-rafal: tak, dokładnie. Masz dla mnie jakieś opinie na ich temat?

Chodzi ci o firmę Herdom zarządca nieruchomości, którą prowadzi Sebastian Miechur z Wrocławia?


@Karolcia83_2: j.w. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
Herdom obsługuje naszą wspólnotę z tego co mi wiadomo. Szczerze mówiąc nie mam z tymi sprawami za wiele do czynienia, ale nazwę Herdom kojarzę z ogłoszeń, jakie pojawiają się czasami na klatce schodowej. Jaka jest moja opinia o Herdom? Generalnie chyba dobra, to jest wszystko jak na razie działa bez zarzutu. Klatka schodowa jest czysta, usterki są usuwane od ręki, opłaty normalne. Ale tak jak pisałam, nie jestem za bardzo w temacie,
  • Odpowiedz
@DarioOo kupilam mieszkanie niedawno, wiec poki co to dowalili mi mega wysokie oplaty, calosc oplat czynsz i media (zaliczka) mam zaledwie stowe mniejszy niz w mieszkaniu o 24 metry większym na innym osiedlu takze jestem w ciężkim szoku, z konserwatorem nie szlo sie dogadac, szybko odp na maile
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o moją opinię o Herdom, to podobnie jak wielu poprzedników średnio orientowałem się, że w temacie, dopóki nie zacząłem realnie zauważać działalności pana Sebastiana. Wiecie jak to jest, niby wiesz, że jest jakiś zarządca, ale w sumie niewiele cie to obchodzi – no tak było u mnie. Z rozmów sąsiedzkich gdzieś mi się tam obiło o uszy, że wspólnota zmienia zarządcę, bo poprzedni raczej za wiele nie robi i o
  • Odpowiedz
W naszej wspólnocie priorytetem było z kolei znalezienie takiego zarządcy, który zoptymalizuje koszty utrzymania nieruchomości i obniży opłaty eksploatacyjne, poprzedni zarządca średnio w tej kwestii się sprawdzał, a koszty rosły z roku na rok. I właśnie między innymi dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Herdom, bo z opinii w sieci i od innych współpracujących z Herdom wspólnot wynikało, że są w stanie obniżyć te koszty. I powiem Wam tak – wszystkie pozytywne
  • Odpowiedz
Chodzi ci o firmę Herdom zarządca nieruchomości, którą prowadzi Sebastian Miechur z Wrocławia?

@Karolcia83_2: j.w. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DarioOo: Jeśli dobrze kojarzę Herdom obsługuje aktualnie moją wspólnotę. Wydaje mi się, że nie mam z nimi problemów jakiś. Z tego co widzę na codzień to osiedle, klatka schodowa, etc. wyglądają przyzwoicie. Ale mieszkam tam tu dosyć krótko, więc nie będę generalizować. Za rok napiszę bardziej sensowną
  • Odpowiedz
Nasza wspólnota już jakiś czas temu zmieniła dotychczasowego zarządcę na Herdom i szczerze mówiąc od razu było widać zmiany na lepsze. Jakoś się szczególnie do tej pory nie interesowałem tym tematem, ale jak zaczęli ogarniać klatki, sprawy gwarancyjne ruszyły nagle z kopyta czy teren wokół osiedla zaczął wyglądać coraz lepiej, to zasięgnąłem języka i się okazało, że odpowiada za to Herdom właśnie. Przejrzałem też opinie o Herdom i w sumie mnie nie
  • Odpowiedz
Dobra, trochę wstyd się przyznać, ale nie skojarzyłem od razu nazwy Herdom ze swoim zarządcą -_-. A faktycznie, jakiś czas temu zmieniliśmy i było o tym głośno na osiedlu, także ten… powinienem ogarnąć od razu. Ale to co mogę od siebie dodać do opinii o Herdom, to to, że odkąd objął zarządzanie naszym osiedlem to wreszcie wszystko zaczęło jakoś wyglądać i działać, pamiętam że byłem zdziwiony, że tak się wzięli od razu
  • Odpowiedz
Powiem Ci szczerze, że jak my zmieniliśmy zarządcę na Herdom to też myśleliśmy, że ten ich zryw do działania będzie chwilowy, żeby się pokazać. Bo owszem, Herdom opinie miał dobre i ich założenia wyglądały imponująco, ale ostatecznie większość zarządców spoko prezentuje się na papierze. Ale okazało się, że nie dość, że ciągle coś ulepszają, to jeszcze renegocjowali część umów z firmami zewnętrznymi (gdzie poprzedni zarządca głównie podnosił ceny) i obniżyli koszt eksploatacji
  • Odpowiedz
#herdom #wroclaw #opinie


Heja, szukam osób z Wroc, których wspólnotę obsługuje Herdom. Interesują mnie opinie na ich temat, bo przymierzamy się do zmiany zarządcy nieruchomości i Herdom jest jedną z opcji. Jeśli ktoś miał w jakiś sposób do czynienia, to będę wdzięczny za pomoc. Opinie o Herdom piszcie w komentarzach albo na priv. Z góry dzięki.


@DarioOo: tu jeszcze sobie sprawdź:
http://www.opinia.fora.pl/opinie-o,3/herdom-wroclaw-opinie,69.html ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
O, dzięki za ten wątek z opiniami o Herdom, też sobie poczytam w wolnej chwili. Co prawda nasza wspólnota już korzysta z usług Herdom, ale lubię trzymać rękę na pulsie :) Póki co wszystko idzie zgodnie z planem i ekipa Herdom już podjęła pierwsze działania i faktyczne radzą sobie prężenie – mam nadzieję, że tak będzie dalej, bo zdecydowaliśmy się na Herdom ze względu na to, że mają świetne opinie zarówno w
  • Odpowiedz
Hah, to tak jak ja, sprawdzam sobie co jakiś czas opinie o Herdom, tylko u mnie z ta różnicą, że my już tam nie mieszkamy. Niemniej przez cały czas zarządzania wspólnota przez Herdom byliśmy bardzo zadowoleni - bez ściemy to najlepszy zarządca że wszystkich do tej pory. Sprawny, konkretny, szybki i skuteczny. Wciąż mamy mieszkanie na tym osiedlu i patrząc na Wasze opinie o Herdom mocno rozważam przekazanie im zarządzania najmem. Póki
  • Odpowiedz