Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy legit.
według jego opisu zdjęli go za doładowanie konta kartą kredytową, gdzie bank wykrył niezgodności co do kraju i powiadomił steama o możliwym oszustwie.
Konto zablokowane tylko do dokonywania zakupów, nadal posiada dostęp do biblioteki. link

Ja już w innym regionie siedzę od 4 lat, na głównym koncie, obracam tysiącami pesos.
#steampesos
HaPPe - Ciekawe czy legit.
według jego opisu zdjęli go za doładowanie konta kartą kre...

źródło: 8ftgkzqb18ab1

Pobierz
  • 7
kartą kredytową, gdzie bank wykrył niezgodności co do kraju


@HaPPe: Od jakiś 2 lat nie można ładować kartą jeżeli nie została wydana w kraju twojego steama.
Więc nie jest to możliwe, dlatego ludzie przenieśli się na Revolut (potem zablokowany) i na klucze i GIFTy

Więc jak dla mnie fake
@MePix: Jeżeli to Turcja to można było jeszcze nie tak dawno doładować przez Fups albo oldubil i też już od jakiegoś czasu słyszałam, że za takie doładowania blokują.
@MePix: @HaPPe Normalnie z argentyńskiego konta kupuję gry jak i gifty na inne argentyńskie konta korzystając ze zwykłej mbankowej karty- więc się da.
Kupuje korzystając z VPNa przez przeglądarkę.
@Xanthi88 normalnie :D używam vpna w przeglądarce No i normalnie płatności przechodzi. Zacząłem tak płacić kiedy była ta promocja gdzie płacąc karta visa tam przewalutowanie było takie mega promocyjne.