Wpis z mikrobloga

@rad_kop: Najsłynniejszy polski spekulant. Założyciel organizacji TRADING JAM SESSION. Organizacji broniącej praw traderów, inwestorów, spekulantów, czy atakowania tych wszystkich oszustów, naciągaczy itp. Obejrzyj sobie jakiś wywiad z nim np, Didaskalia.
  • Odpowiedz
@rad_kop:

Najsłynniejszy polski spekulant.


@mateussz7: gra na zasadzie zmiana zdania co 15 minut, gra na "zgaszenie tygodniówki", "wyciągnięcie wczorajszego szczytu", to zwykły hazard, a nie spekulacja, co zresztą widać po wyniku obecnego
  • Odpowiedz
gra na zasadzie zmiana zdania co 15 minut, gra na "zgaszenie tygodniówki", "wyciągnięcie wczorajszego


@xxxzzz: Nidzie nie napisałem, że jest to jakiś święty, ani że ma być szanowany czy lubiany, w Polsce słynny spekulant? No nie. Tylko nie zgadzam że gra słabo, określenie spekulant idealnie do niego pasuje, nie zmienia zdania co 15 minut, nie ma szans wtedy coś wygrać na giełdzie, więc przesada. Do tej pory żaden inny polski
  • Odpowiedz
Tylko nie zgadzam że gra słabo


@mateussz7: wszystkie runy o czerwca 2022 uwalone. Niezły "król spekulacji" xD

nie zmienia zdania co 15 minut, nie ma szans wtedy coś wygrać na
  • Odpowiedz
@xxxzzz: No nie wiem czy zmienia zdanie co chwilę. W dużym skrócie - ten run trwa już około miesiąca i teraz mamy najgorszy moment tej serii, bo jest na sporym minusie. Przez większość czasu miał zysk około- tak wahało się od 200k do 700k. Przez trzy tygodnie jakoś mu szło i ostatni tydzień (od 11 Lipca) to seria porażek z 800k zysku zrobiło się już tylko 250k zysku, potem szybko
  • Odpowiedz
@mateussz7:

Założyciel organizacji TRADING JAM SESSION. Organizacji broniącej praw traderów, inwestorów, spekulantów, czy atakowania tych wszystkich oszustów, naciągaczy itp.


Rzeczniczka praw tradera to chyba ostatnio zajęta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: W sensie, że się pomyliłem i nie on założył? No tak pewnie kilka osób, ale rozpoznaje tylko ze trzy osoby. Nie wiem o co chodzi, bo ich ostatnio aż tak nie śledzę, interesują mnie dywidendy. Ale cieszę się, że na początku trafiłem na ich kanał na yt jak wyśmiewano tych wszystkich polskich guru inwestowania itp. na facebooku też są fajne grupki i czasami można się ciekawe rzeczy dowiedzieć kto
  • Odpowiedz