Wpis z mikrobloga

Co wolelibyscie żeby wam ludzie sponsorowali cole original i lasagne 1 kg z biedronki? XD


@OCIEBATON: W suuuuumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@anonimek123456: Nieudacznicy to ci którzy wpłacili tam choćby złotówkę. Jacy żałośni faceciki? Przecież po tej zbiórce jadą równie chłopy jak i baby, każdy kto ma choć trochę rozumu w głowie.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: nieudacznicy to płacą na osobę, o której NIE WIEDZĄ NIC. Ja mam w dupie co ktoś robi ze swoimi pieniędzmi, „dupa boli”, że ci którzy na pomoc zasługują, co jest poparte faktami, jej nie dostają. A dziewczyna, która BYC MOŻE cieszy się, że 20 lat, miała już dwóch sponsorów, teraz sponsoruje ja cały kraj? XD BYC MOŻE gnębiła tego Mikołaja i z narzeczonym cieszyli się na myśl, ze koleś ich
  • Odpowiedz
  • 0
@razor92bdg XD chłopie co ty wymyślasz. Tak gnębiła Mikołaja a Konrada ruchała na hajs i pewnie doprawiala mu rogi.

Co jeszcze wymyślisz żeby obrazić kobietę która była świadkiem morderstwa narzeczonego?
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: BYĆ MOŻE. * rozumiesz co to znaczy? Jakbyś przeczytał ze zrozumieniem to byś wiedział ze chodzi o morał taki, że mogło się dziać WSZYSTKO. A na filmie jest finał. A ktoś na to płaci, gdy dzieci będące świadkami śmierci/zabójstw nawet z ubezpieczenia nic nie dostają ????
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: po pierwsze to nie mam innego, po drugie powiedziałem co myślę, mam nadzieję, że wszyscy co zapłacili zostaną zrobieni w #!$%@?, a na to spora szansa, to wtedy zaczną myśleć i dojdą do wniosku, że warto zapoznać się z CAŁĄ SYTUACJA zanim się kogoś będzie sponsorowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz