Wpis z mikrobloga

Coledzy i coleżanki, skąd kupujecie LEGO? Ja kupiłem parę zestawów w internetowym sklepie LEGO, byłem dość zadowolony, cenowo wydawało mi się okej, wpadły punkty, darmowe zestawiki itd. Ale widziałem ostatnio na Allegro Sokoła Millenium za 3 tys. zł (na stronie LEGO 4 tys.). Możliwe, że przebicie jest aż tak duże, a oficjalny sklep się nie opłaca?

#lego
  • 12
  • Odpowiedz
@Abaddon84: Panie, nic z oficjalnego - żadnej ceny katalogowej nie zapłaciłem. Generalnie polecam pepper.pl - ustawiasz alerty na co CIę interesuje. Ja ściągałem już z amazona hiszpańskiego, francuskiego, polskiego, al.to i inne polskie sklepy.
  • Odpowiedz
@Abaddon84 w oficjalnym się kupuje tylko zestawy ekskluzywne ewentualnie jeśli bardzo chcesz łyknąć aktualny gratis/promocję. Wiadomo, że poza oficjalnym jest taniej bo tak ma być. Lego sprzedaje sokoła za 4k ale sklepy kupują od lego sokoła za powiedzmy 2.5k i dorzucają swoją marzę i wychodzi 3k.

Czasami jak jest dobra kombinacja promocji (VIPx2, kilka gratisów) to bardziej się opłaci wydać te 4k w lego niż 3k na allegro.
  • Odpowiedz
@Abaddon84: Jak przedmowca, nigdy nie kupuje sie po zawyzonych cenach u producenta. Wszystkie inne sklepy tylko nie lego. com! Przyklad koparki liebherr 9800, dunczyki wolali 2k za nia, w promocji na jakis sklepach byl do kupienia za 1k. Ostatnio dalem sie naciagnac na zakupy na stronie lego ale tylko dlatego ze mieli obnizke 30% na zestaw ktory juz od dluzszego czasu chce a jest jego ograniczona dystrybucja bo nigdzie indziej taniej
  • Odpowiedz
@Abaddon84: sokół millenium był najtaniej za 2400 zł. Sklepy kupują zestawy za 40% ceny katalogowej.
Na lego.com kupujesz pod gratisy i tyle.
A ze sklepów to masz amazon, al.to, empik, smyk, media expert,
  • Odpowiedz