Wpis z mikrobloga

Wzruszyło mnie to powszechne oburzenie na podawanie przez media poglądów politycznych sprawcy strzelaniny w Poznaniu przez te same osoby, które wykopują znaleziska o przestępstwach czarnych i imigrantów. od dawna to taki background nie jest już istotny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #neuropa #shitwykopsays

Przy okazji - tak wyglądały pierwsze reakcje internetów, kiedy jeszcze nie było wiadomo co i jak:
czeskiNetoperek - Wzruszyło mnie to powszechne oburzenie na podawanie przez media pog...

źródło: F1N8YDFXsAA-5ZM

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Wzruszyło mnie to powszechne oburzenie na podawanie przez media poglądów politycznych sprawcy strzelaniny w Poznaniu przez te same osoby, które wykopują znaleziska o przestępstwach czarnych i imigrantów. od dawna to taki background nie jest już istotny?


@czeskiNetoperek: dlaczego media głównego ścieku nie podają kto #!$%@?ł albo coś #!$%@?ł, no chyba że to hetero biały koleś to podają?
  • Odpowiedz
@StdPtr: wg danych z 2019 - dane z eurostatu nie są często publikowane 2023 nie widziałem
szwecja 13,0 zabójstw na 100tys mieszkańców - Polska 4,4 zabójstwa - TRZY RAZY MNIEJ zabójstw jest w PL. Zwróć uwagę na zgłaszany statystyczny próg zagrożenia - jak wyskoki jest w szwecji i o czym to świadczy .
https://www.locja.pl/raport-rynkowy/bezpieczenstwo-obywateli-i-poczucie-zagrozenia-w-ue,284
i nie pisz do mnie więcej - od razu wskoczysz na czarną - proponuję szukać samemu i
  • Odpowiedz