Wpis z mikrobloga

@GodALLU: mam ja w swoim steam decku i wszystko dobrze działa, polecam. Jedynie zalecam ostrożność z kupowaniem kart na allegro, ponoć często spotykane są chińskie #!$%@?. Na media expert kupiłem to samo za jakies 180
  • Odpowiedz
  • 1
@GodALLU Dobra cena. Używam evo select za 200zl, to w zasadzie ta sama karta.

Edit: ta aukcja to xkom outlet, karty ze zwrotu, reklamacji itd
  • Odpowiedz
@GodALLU: gwoli ścisłości - nie wiem jak X-Kom sprawdza takie zwroty, możliwe, że robią to skrupulatnie i takie rzeczy się nie zdarzają. Jednak np. w Amazonie to tylko sprawdzają czy karta jest w środku i tyle. Stąd tyle afer np. o #!$%@? buty xD Bo ludzie kupują originały, podmieniają na #!$%@? z Ali i odsyłaja jako np. niepasujący rozmiar xD
  • Odpowiedz
@GodALLU: Mam tą kartę z deckiem 64gb. Wszystko działa cacy. Kupowane na allegro z "oficjalnego sklepu Samsunga", czyt. Komputronika (bo to oni kryją się pod tą nazwą). Wtedy kosztowała mnie 200zł, teraz masz za 180zł. Można brać bez zastanawiania się. To jedna z dwóch najczęściej polecanych kart do decka poza Sandiskiem Ultra. Warto.
  • Odpowiedz
@GodALLU: Póki co nie bo pewnie zepsuję xD Fakt, zapełnia się szybko, ale właśnie od tego mam kartę. Ogólnie same gry na karcie możesz instalować, problem jest z shaderami które instalują się zawsze na wbudowanej pamięci i w niektórych grach mogą zajmować 100mb, a w innych 5gb. Do tego na użytek z tych 64gb zostaje Ci jakieś 48gb, do tego dojdą jakieś wersje protona itp.

Dlatego polecam od razu wygooglować sobie
  • Odpowiedz