Wpis z mikrobloga

@Kryspin013 na tą chwilę to więcej relacji jest takich, że to korwinista więc dla równowagi można wstawić że wcale niekoniecznie był to zwolennik tej partii, wnioski można samemu wyciągać jeśli zna się cały pogląd a nie ten stronniczy
@Kryspin013 na tą chwilę to więcej relacji jest takich, że to korwinista więc dla równowagi można wstawić że wcale niekoniecznie był to zwolennik tej partii, wnioski można samemu wyciągać jeśli zna się cały pogląd a nie ten stronniczy


@Docent_Jan_Mula: aha, czyli rozumiem, że nie krytykujesz "swoich" bo rzekomo więcej relacji jest takich, że to korwinista? I to jeszcze przez dbanie o jakąś "równowagę" XD

Nie wspominając już o tych fikołkach, że
@Kryspin013 o to już pytaj o kolegów z #neuropa czemu sugerują coś przez samo bycie członkiem jakiejś partii


@Docent_Jan_Mula: no przecież zapytałem, nawet ci screen wyżej wkleiłem. Chcesz więcej? Prosz.

Tylko jak to się ma do twojej hipokryzji i usprawiedliwianiu jej imię jakiejś rzekomej "równowagi"? xD

Ehh #!$%@? kuce i te wasze fikołki XD
Pobierz
źródło: Screenshot 2023-07-17 at 10-39-37 fan #konfederacja zamordował przy użyciu broni mężczyznę który często ... (@LubiePieski)
@Kryspin013 to po co się tłumaczysz skoro to co napisałem ciebie nie dotyczy? xD


@Docent_Jan_Mula: gdzie się tłumaczę? Wskazałem ci, że prócz wytykania tobie hipokryzji wytykam ją także innym. Ty natomiast wychodzisz z założenia, że twoja hipokryzja jest chyba lepsza niż innych co jest #!$%@? absurdalne xD