Wpis z mikrobloga

że niektórym z was nie jest zwyczajnie wstyd powielać bzdury o jakimś kochanku, nie weryfikować ŻADNYCH informacji. Na FB ofiary jest jeszcze relacja z restauracji, jest nawet info o zaręczynach 10 dni temu, ale HEHE NA PEWNO JULKA ZDRADZAŁA HEHE

#!$%@? mnie łapie, tym bardziej, że znałem chłopaka i to była mega fajna i ambitna osoba, a ten chory psychicznie zazdrosny #przegryw najprawdopodobniej miał nawet pozwolenie na broń..

#poznan #polska #strzelanina
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Judd147: Każdy olewa? Sprawdź twittera

@Little_Makak: Co Ty #!$%@?? Ona nie była z nim już od kilku lat, 10 dni temu zaręczyła się z Kordianem i tamtemu #!$%@?ło, bo nie mógł się pogodzić, że jego była ma narzeczonego
  • Odpowiedz
@jaynovak87: Niezły przegryw, co peklował julkę. Widać, że to typowy normicki beciak bo zabił tylko innego typa, a jej nic nie zrobił. I bekę mam z tego beciaka niesamowitą. Jak można zabić się dla jakiejś p0lki?
  • Odpowiedz
Widać, że to typowy normicki beciak bo zabił tylko innego typa


@RyouNarushima: to są te normiki i ich udane związki o których tak dużo mówią xdd
Pewnie jakby miał tu konto to sam by się #!$%@?ł z przegrywów bo on ruchał, ale co tam, najłatwiej powiedzieć że to przegryw bo normiki #!$%@? przegrywem nazywają wszystko czego się brzydzą i nie rozumieją a chcieliby to pod dywan zamieść, nawet ludzi z ich
  • Odpowiedz