Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Panie i Panowie jak się obudzicie po sobotniej nocy to polecam poczytać komentarze pod postem Mr. @ciec-aniol_A4 sprzed ok 18 godzin. Pod jego jak zawsze wesołym i celnym wpisem łysy alkoholik i hodowca psów się wysprzęglił po pijaku jak zawsze i co było do przewidzenia i tym razem zaczął grozić służbami i pozwami Panu Niedobremu. Co on tam wypisuje...Śmiechu co niemiara . Jest już ponad 25 wpisów .Odbanowany wczoraj Mały sru internetow czyli hajlownik dokonał coming outu i teraz wiadomo kim jest i potrzebuje 300 złotych na detektywa
  • 14
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nie chodzi mi o Anioła

@1KiszonyOgorek: wiem, ale skoro przewinął się też poboczny wątek o nim, to dorzuciłem swoje trzy grosze w tym temacie. Dla mnie cieć ma ciężki do odkodowania styl pisarski, po prostu męczy mnie to co tworzy, więc nie chce żeby Wykop podsuwał mi jego wpisy. Tak to nic do niego nie mam. Niestety dla ciecia, przez sru wyłączyłem możliwość komentowania moich wpisów osobom z mojej czarnej listy.
@pelt: Fakt, że cieć ma specyficzne poczucie humoru, ale trafia w mój chory i spaczony gust. Nie wiem skąd bierze pomysły, ale jego żarty mimo, że czasem za mocne są naprawdę celne. Codziennie wyczekuję jego wpisów, bo czasem pomimo wulgarności są po prostu zae..biste :)