Wpis z mikrobloga

@Korda: matko. Bierzesz cenę YouTube premium family. Bierzesz ilość osób dopuszczonych do rodziny, odejmujesz jeden (siebie), dzielisz koszt przez pozostałą ilość osób, mnożysz razy 6 albo 12 miesięcy. Pytasz ziomków, czy chcą w tej cenie na 6 lub 12 miesięcy. Płacą z góry, a Tobie ściąga z konta co miesiąc. Nie płacisz ani grosza a wszystko legalnie, nie masz reklam nigdzie bez kombinowania.
  • Odpowiedz
  • 1
@Eshirael: Strasznie trudne, faktycznie. I tylko raz na tydzień telefon do kompa podłączyć, by nacisnąć jeden przycisk. Przecież to, co ty napisałeś, to jest kombinowanie. Muszę zgadywać się z innymi i liczyć, że zawsze będą robić przelew. Ponadto zyskuje na tym SponsorBlock (a kto wie, może w przyszłości i DeArrow), a ty będziesz marnował czas na słuchaniu o donejtach, lajkowaniu, subskrypcji i jeszcze, żeby kupić skarpetki od twórcy i posłuchać
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Korda: Ja znam lepszy sposób na YT bez reklam. Wchodzisz AppStore, wpisujesz Brave, pobierasz, wklepujesz youtube.com i wszystko działa jak należy. Ponadto możesz wygaszać normalnie ekran i dalej leci to co ma lecieć w tle, i sterować filmikiem z poziomu ekranu blokady.
  • Odpowiedz
  • 0
@dsomgi00: nie potrzebuję do tego żonglować przeglądarkami. Już na Safari wystarczy AdGuard. Niemniej, słabe rozwiązanie. Filmiki włączają się domyślnie w 360p i za każdym razem trzeba klikać w ⚙, żeby ustawić lepszą jakość, która nie może przekroczyć 720p.
Naprawdę nie wiem, co to za problem zainstalować ma komputerze AltServer, by raz na tydzień podłączyć telefon. Ponadto zyskujesz wtedy SponsorBlock, czy bezproblemowe przesyłanie obrazu na TV. Obsługa przez przeglądarkę tez dziadowska (już
  • Odpowiedz
@hadwao93: ten vpn tylko na zakup? Dalej lece bez? Pytanie czy nie skroja sie ze pisze po polsku i moje konto bylo od lat na polskim ip??? Pytam bo sie nie znam, a cena 6 zl jest rozsadna
  • Odpowiedz
@lubiepic: mam od pół roku i działa idealnie. Używasz tylko raz, żeby zalogować konto na argentynskim youtube. Jak ustawisz płatność to dalej już mają wywalone gdzie dalej sie logujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz