Wpis z mikrobloga

@Prostozchin: j*$@ć aliexpress i Chiny, zwróciłem szajs który mi wysłali i nie oddali mi 4tys zł. Już nigdy tam nic nie kupię u tych skośnookich oszustów.
  • Odpowiedz
@niewiempoco: Kupiłem turbinę wiatrową, miała mieć 2kw a przysłali jakieś maleństwo że śmigłem 80cm co nawet 1kw nie ma. Zrobiłem zwrot, zdjęcia tego gówna. Aliexpress wygenerowało kod zwrotu, przesyłkę zaniosłem do punktu inpostu, 2 dni później była już w ich polskim magazynie. Do tej pory magazyn nie potwierdził otrzymania przesyłki a aliexpress nie chce zwrócić kasy. Niby oficjalny sklep producenta FLTXNY a to zwykli oszuści. Zgłoszęw policję oszustwo, nie wiem gdzie
  • Odpowiedz
@Prostozchin: Był i co z tego jak mi kasy nie chcą zwrócić. Zwrot poszedł do ich magazynu w Konstancinie Jeziorna firma franquars która to nie potwierdziła że zwrot otrzymała. Tylko zostało zwrócić się na policję, może spróbuję uderzyć też do UOKiK.
  • Odpowiedz
Kupiłem turbinę wiatrową, miała mieć 2kw a przysłali jakieś maleństwo że śmigłem 80cm co nawet 1kw nie ma. Zrobiłem zwrot


@1masa: Ooo #!$%@?^%$ny ..ja czasami się motam aby kupić u zasrańców projektor 4k laserowy za blisko 10k. Ale chyba lepiej spać spokojnie i wydać trochę więcej.

Chociaż i kupowałem odkurzacze i telefony i żyje. No przykre.
  • Odpowiedz
@niewiempoco: Ja już nic więcej tam nie kupię. Banda złodziei. Kiedyś kupiłem chińskie falowniki do fotowoltaiki to nie nadążałem ich naprawiać tak szybko padały. (Wtedy koszt prawie 14tys). Teraz mają deflację, towar im nie shodzi przez tą pazerność, wszędzie się ogłaszają z promocjami a ja mam to w d. Niech giną.
  • Odpowiedz