Wpis z mikrobloga

@biczek: Myślałem między Logitech G PRO X a Logitech G635 LYGHTSYNC ale w sumie z tymi od ms to też jakaś myśl. Szkoda, że nie można ich jakoś sensownie porównać między sobą
@Ratusz1: Mam je od listopada 2022 i wyglądają dalej jak nówki. Bardzo wygodnie aczkolwiek są 'masywne'. Kupilem je ze wzgledu na producenta - Sennheiser. Nie chcialem kolejnych 'klasycznych' gamingowek od logitech/steelseries/razera ;)

Testowalem tez EPOS H3, rowniez fajnie sie sprawdzaly ale ze byla zajebista promka na GSP (roznica 50 zlotych), to zdecydowalem sie na drozsze.

https://www.amazon.pl/EPOS-1000888-H3-czarny/dp/B08ZDDHWSJ/ref=sr_1_1?__mk_pl_PL=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=1MWMHD4KFYCAO&keywords=EPOS+H3&qid=1689157745&sprefix=epos+h3%2Caps%2C93&sr=8-1
EPOS H3 Hybrid


@Ratusz1: Nie interesowalem sie nigdy tymi modelami, bo byly poza ustalonym budzetem. Nie wiem wiec czym konkretnie sie wyrozniaja w stosunku do H3/GSP. Gdybym jednak mial wybierac, to poszedłbym w kierunku hybrydy. #!$%@? mnie czasami ten kabel, wiec opcja bezprzewodowa mnie przekonuje ;)
@ejenes: Widzę, że siedzisz w takich tematach to jeszcze dopytam. Do grania (konsola) lepsze zamknięte czy otwarte? Rozumiem na czym polega różnica w sensie, że w zamkniętych masz wygłuszenie i nic nie słyszysz poza tym co w słuchawkach a otwarte, że inni mogą Cię słyszeć i to tyle się dowiedziałem ale nie wiem jakie ma do odzwierciedlenie w rzeczywistości na jakoś dźwięku. W sensie w których jest lepsza jakość dźwięku
@Ratusz1: Nikt nigdy nie narzekał na mój mikrofon, ja tez nie miałem problemów z komunikacja. To nie jest tak, ze całkowicie odcina cie od świata rzeczywistego :D Natomiast no czuć różnice, zewnętrzne dźwięki są mocno wyciszone. Zaznaczę, ze mowie wyłącznie o modelu GSP 600. Obstawiam, ze znajdziesz na rynku sluchawki z jeszcze lepszym wyciszeniem.