Wpis z mikrobloga

@Bajkonur: pewnie koleżanka beatris. Aż dziwne, ze jakiś wykopek się nie wybrał nigdy do rossy żeby nagrać filmik i wysłać majorkowi jaką firmę prowadzi jego wybranka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bigticket: Ja bym nie radził. Te #!$%@? to same kłopoty. Alfonsi dilerzy i przestępcy ogólnie, nie ma co z nimi się zadawać. Nie na darmo co 3 dni są w inntm mieście i to grupowo.
  • Odpowiedz
@ContentMarketingExpert: No własnie nie za bardzo obeznany. Garso i ogłoszenia roxowe poznałem dopiero jak to ku****o sie pojawilo w tak zwanym uniwersum. A że jeżdzą z burdelem od miasta do miasta to już wynikało z tych portali i trochę nawet z jej lajtów. I to nie moja zasługa, ze ja znaleziono na #!$%@?, tylko wykopka z Bialegostoku, ktory byl swiadkiem jako ona podaje numer telefonu i dane policjantom kiedy wygoniono ja
  • Odpowiedz
@Bajkonur: spoko. Mimo wszystko to i tak dużo większa wiedzą niż przeciętnego zjadacza chleba. Generalnie środowisko straszne jak napisałeś wcześniej to jest. Rzeczywiście bandyci, do tego nie raz ćpuny. Moje dwa znajome szkieły co to są na służbie w Łodzi i Poznaniu trochę mi o tym opowiadali i generalnie nie potrzeba jednego wesołego domku z #!$%@? aby był burdel. Zresztą zawsze mnie bawiło twierdzenie, że ta penera Asia-Basia to robota Suawka.
  • Odpowiedz
że ta penera Asia-Basia to robota Suawka.


@ContentMarketingExpert: Robota, to nie. Tutaj wołała o numer do ćpuna, ale nie dostała i zgłosiła się w koncu do odpowiedniego czlowieka. Czyli wina slawka jakas jest. Zwlaszcza, ze wtedy marian jeszcze lajtowal i tak skomentowal to mieszanie przez rokse w pustym lbie wojtusia: Co z tego, ze go oszukuje, jak przez chwile chlop jest szczesliwy.......no takie nietypowe podejscie bym powiedzial ;) Na oko z
  • Odpowiedz
@Bajkonur: no w tym sensie to oczywiście tak. Chociaż był okres, że niektórzy tutaj twierdzili, że to jakieś jego znajome itd. Już to widzę jak Marianek się pomiędzy takimi obraca. ( ͡° ͜ʖ ͡°) natomiast ta historia z numerem, że się z niego wysprzęglił tylko potwierdza moją ocenę wobec jego strachliwej natury.
  • Odpowiedz
Już to widzę jak Marianek się pomiędzy takimi obraca


@ContentMarketingExpert: Nie no takich znajomych to on nie mial. Nawet sie zwierzal, ze w ogole nie mial za bardzo znajomych i jak poswiecal sie alkoholizmowi to tez sam chlal. Troche znajomosci mu daly te internety, a to te prostytutki, a to trupiarz, ktory ludzi szantazuje porywajac trupy i zadajac hajsu, a to transy paskudne i cholera wie jakie jeszcze wybitne postacie sa
  • Odpowiedz