Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki , niedługo wybieram się na wyjazd na #majorka

Czy może ktoś z was ma doświadczenia z wynajmem samochodów na lotnisku i mógłby polecić jakaś konkretną firmę ?
Najardziej zależało by mi na takiej bez ukrytych kosztów i wymagania karty kredytowej
  • 12
  • Odpowiedz
Również brałem z rentacarvanrell i polecam. Żadnych problemów, dostałem nową Micrę (przebieg jakieś 4/5k km). Oddanie auta polegało na tym że zaparkowałem niedaleko, przyszedłem do biura i chcieli tylko kluczyk (nawet nie potrzebowali oglądać samochodu). Żadnych dodatkowych opłat z karty czy cokolwiek.
  • Odpowiedz
@Pudzianator321: 197,60 € za 4 pełne doby z Comfort insurance (w 2021 roku). A tankowanie chyba od pełnego do pełnego, ale to zależy do wypożyczalni. Zasada jest raczej zawsze taka że oddajesz z taką ilością paliwa, z jaką dostajesz (przeważnie full to full lub R to R).
  • Odpowiedz
@Pudzianator321: brałem przez internet wcześniej.
Szukałem gdzie taniej i sensowniej (ubezpieczenie od wszystkiego i brak depozytu właśnie). To była jedna z lepszych ofert, a dobrze googlowalem.
Na miejscu ceny okazały się podobne od ręki tak na pierwszy rzut oka jak widziałem cenniki. Nie wiem natomiast jak z ube/depozytem.a
Leciałem w wysokim sezonie, więc bardziej obawiałem się dostępności samochodów w ogóle, szczególnie że hotel był w niewielkiej miejscowości na #!$%@?.
  • Odpowiedz