Wpis z mikrobloga

Siemanko. Skuszony całkiem pozytywnymi opiniami i specyfikacją, kupiłem ten wentylator do swojego niedużego pokoju: https://www.euro.com.pl/wentylatory-i-klimatory/webber-wb1820-czarny.bhtml

Niestety, może robi on wiele rzeczy, ale słabo spełnia podstawowe zadanie, a mianowicie chłodzenie. Do tego jest dość głośny. Czy ktoś orientuje się, jak jest ze zwrotami takich zakupów w RTV Euro AGD? Zwrot przejdzie, jeśli produkt został rozpakowany?

Ktoś inny też się przejechał na tym zakupie?

#rtveuroagd #wentylacja #agd #kiciochpyta
  • 9
@Kostikov: ale tam nic nie ma o chłodzeniu. Ma fiksy-dupiksy, AUTOMATYCZNIE sie obraca, ma, uwaga: wyjmowany pojemnik na wode, a w bonusie, całkiem gratis: instrukcję po polsku. Jak podasz powód odstąpienia od umowy: brak chłodzenia, to Cię wyśmieją. Masz 14 dni, zeby odstapic od umowy, ale lepiej powiedz, ze kolor ci do scian nie pasuje raczej, niz ze odstepujesz na podstawie niezgodnosci z opisem, bo Cie zjedzą.
I czytaj dokładnie, zanim
@foronetopiconly: Chyba trochę zbyt dosłownie wziąłeś to chłodzenie. Miałem na myśli, że słabo z niego wieje. :P
Spodziewałem się czegoś lepszego. Moc podana w internecie to 40W. Na pudełku było napisane 35, ale to i tak całkiem całkiem.

Poza tym o ile wiem, to te 14 dni na zwrot jest bez podania przyczyny.
słabo spełnia podstawowe zadanie, a mianowicie chłodzenie


@Kostikov: żaden wentylator nie spełnia takiego zadania więc wpis z dupy, jak chcesz chłodzenia to musisz obniżać temperaturę a to zadanie dla klimatyzatora ....
ak podasz powód odstąpienia od umowy: brak chłodzenia, to Cię wyśmieją. Masz 14 dni, zeby odstapic od umowy, ale lepiej powiedz, ze kolor ci do scian nie pasuje raczej, niz ze odstepujesz na podstawie niezgodnosci z opisem, bo Cie zjedzą.


@foronetopiconly: Nie trzeba podawać powodu odstąpienia.