Wpis z mikrobloga

@Justyna16: O widzę, że degenerat po pijaku nagrał jakieś żale. Muszę obejrzeć. Przed obejrzeniem zakładam, że skorzystał znowu i próbuje kreować jakies brednie bo jakie ma wyjście? Degenerat z takim ego nie ma odwagi napisać prawdy w stylu "Ludzie normalni nami gardzą, bo stanowimy patologię i pośmiewisko..."
  • Odpowiedz
  • 20
@adik75: ma na mnie haki dlatego nie komentuje i się boję :D 300 zł zapłacił firmie aby mnie namierzyła :D Jestem narkomanką na zasiłku z rozbitej rodziny :D
  • Odpowiedz
@Justyna16: On musi tam jakiś skażony ten YABA towar kupować, że mu tak odbija.
Musi, że to czyta więc... Łysy ćpunie namierz też mnie. A najlepiej to przyjedź do Wrocławia to ręcznie ci wszystko wytłumaczę i przekażę osobiste gorące pozdrowienia za przedstawianie Polaków jako degeneratów, ćpunów, alkoholików i zupełnych odklejeńców.
  • Odpowiedz
  • 13
@adik75: nic dodać , nic ując. Daje nam shadow bany a na live pierdzieli że nie komentujemy bo się boimy :D Nawet bym tego nie oglądała gdyby wykop nie wywołał mnie do tablicy .
  • Odpowiedz
@Justyna16: Łysol straszy w tym wysrywie Hanę, że wie jak się nazywa i jak wygląda, a ona sama przecież kiedyś podała swoje nazwisko na tagu XD
  • Odpowiedz