Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Ale tytuł "hejterzy się nas boją" (nie ma sensu tego nawet oglądać). On już nawet "hejterów" nie ma, bo nie warto tracić czasu na komentowanie tych gniotów. U Klapka przynajmniej coś się dzieje i się można pośmiać, za to u łysego atmosfera jest cmentarna.
#raportzpanstwasrodka
  • 16
  • Odpowiedz
u łysego atmosfera jest cmentarna


@darth_invader: Jak to?. A psy co śmierdzące dupy o blaty stołów wycierają?. A tyłek konkubiny?. No nie ... masz rację - wszystkie odcinki są takie same tylko tytuły się zmieniają.
  • Odpowiedz
@darth_invader: łysy twierdzi że hejterzy na przekór nic nigdy już nie napiszą bo im się nie opłaca, bo mają jego zdjęcia które wykorzystają, gdzieś opublikują w internecie i z tego powodu na przekór przestał się udzielać. Został zaszantażowany.
Jakie dekle ci ludzie, oni są polierdoleni.

Tez twierdzi że hejterzy to rozwodnicy, bezrobotni , narkomani, pobierający duże socjale itd
  • Odpowiedz
  • 10
@Justyna16: jego już nawet na wykopie nikt nie komentuje, bo w 99% przypadków nie ma sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co jakiś czas się odpali, powstanie kilka postów na temat tego że się odpalił i łysy polubi ciszę.
  • Odpowiedz
twierdzi że hejterzy to rozwodnicy, bezrobotni , narkomani, pobierający duże socjale itd

@Miskagnoju: nawet jeśli byłaby to prawda to co to zmienia? Fakty, które padają na tagu są nadal faktami np. Gapa nadal spuszcza ścieki do rowu pod domem sąsiada, Kamerdyner pali plastiki przykrywając je dla niepoznaki papierem, Machaj dostał wyrok za wybryk w pociągu w 2005 itd. Takie nędzne próby dyskredytacji świadczą na niekorzyść Łysego.
  • Odpowiedz
@dawido1081: no za co mnie pozwie ? Kto ? Ona ? Co o mnie ujawni ? Za duża dziewczynka jestem i za długo żyję aby mnie takie śmieci straszyły.Boomerzy wierzą w takich "hakierów":D
  • Odpowiedz
@pelt: Masz całkowitą rację - nie twierdzę, że wszystko co można tu przeczytać o Machaju i Frejerze jest prawdą ale na pewno jest ogrom sytuacji, w których prawdę z własnej wygody i konfliktu interesów (o ile interesem można nazwać manipulowanie faktami tylko po to aby osiągnąć korzyść majątkową) starają się ukryć a jeżeli nie mogą tego zrobić to nazywają to hejtem.

Sami się ośmieszają opowiadając, że u nich na kanałach nie
  • Odpowiedz