Wpis z mikrobloga

Opowiedzualbym o nich kilka historii,ale nie mogę.To jest banda baranów.Pomimo ,że byli słupami w Londynie to i tak są debilami.


@ThomasPol:

Czy to są klasyki, czyli:

- niby wykształcony i obyty rosjanin, co nasrał do bidetu,
- niby wykształcona i kulturalna rosjanka, co robi za biurowe/uczelniane pogotowie seksualne,
- niby wykształcony rosjanin z zachodu, co zwarty raz zalał dieslem benzyniaka,
- niby wykształcony rosjanin z angielskim na c1, którego przerósł komunikat
  • Odpowiedz
@ThomasPol: A, ruski na lotnisku. To jest taki zestaw klasyków ruska w białym kraju jak ma coś załątwić:

- przychodzi nachlany,
- przychodzi cuchnący (nie wiem co z tą nacją, tam co drugi po prostu śmierdzi, a reszta wonieje),
- przychodzi po odlocie samolotu z pretensjami że czegoś #!$%@? nie zrozumiał (np. że ma grzecznie podać paszport, albo że nikt go nie będzie szukał na wywołaniu po terminalu),
- na koniec
  • Odpowiedz
było też tak ,że mi 16latke przedstawiali.


@ThomasPol: Czyli miała pewnie między 2 a 5 lat doświadczenia w zawodzie.

W ogóle to jest dziwna nacja.


@ThomasPol: Do nich trzeba podchodzić jak do jakichś Piętaszków czy Kalego - trzeba uczyć, uczyć, uczyć i dyskretnie kasować ich "kulturę". Tyle że Kali i Piętaszek nie mieli wielopokoleniowego FAS-a.
  • Odpowiedz
@pogromca_krasnali: Ja nie miałem do czynienia z biednymi Rosjanami poza sytuacja na lotnisku.W Londynie to były bardzo bogate ludzie.Czyli słupy .ale srają tak samo .O pięknych blondynkach dających ... Siebie nie wspomnę.
  • Odpowiedz