Wpis z mikrobloga

21322


@wieesieek: bardzo marne szanse ja bym oceniał zerowe, może na fali popularności tego zestawu + eldorado z tego miesiąca wydadzą kolejne zestawy z piratami ale na reedycję barracudy nie liczyłbym jeszcze przez kolejne parę lat. Widzę na olx ceny nawet nówek nie są jakieś zabójcze jak za tak dobry zestaw więc jeszcze nie ma nazwę to tragedii z ceną.

Czy warto? ja przez dwa dni budowania tego miałem taki hype
@wieesieek: katologowo kosztował 899. ja go kupiłem za 666( ͡° ͜ʖ ͡°) na olx widzę za 1300-1500 więc nie jest to cena x2. Uzwględnij inflację i podwyżki cen lego, ten zestaw ma trzy lata od premiery. gdyby teraz lego go stworzyło kosztowałby 1099. lego zmieniło politykę i coraz więcej setów nie wchodzi do szerokiej dystrybucji więc cena nie spada. akurat barakuda trzy lata temu załapała się na
@Qullion zasadniczo barakuda od roku kosztuje 1500, nagle nie podskoczy dużo. Kuźnia może zniknąć w każdej chwili, a ma cenę bardzo przyjemna. Wiec lepiej kupić kuźnie, żeby cena nie podskoczyła, a później sobie dokupić barrakudę

@viero dzięki, dzięki
@wieesieek: chodziło mi o to byś oba kupił teraz, będziesz miał spokój na 2 miesiące.
A skąd ta pewność, że nie podskoczy? Wyszła forteca i ludzie mogą chcieć sobie skompletować oba zestawy i jakoś wyeksponować, coś stworzyć.