Wpis z mikrobloga

Looollll, wołam @wykop @a__s @m__b

Mamy śmierdzącą onucę w @Moderacja xD

Wywaliła mi 3 wpisy gdzie robię porównania ruskich do nazistów xD

Nie powtarzaj podobnej treści. Takie zachowanie traktowane jest jako flood i prowadzi do trwałego zablokowania konta.


Drogi moderatorze, treść którą wrzucam, jest oryginalna, stworzona przeze mnie na podstawie poszukiwań i selekcji fotografii - i bacznego porównywania ustrojów rosji i nazistowskich Niemiec, to żaden flood.

Moderator, który mi to usunął ma najwyraźniej jakiś problem, bo już wczoraj dał mi też ostrzeżenie za "obrażanie użytkowników", co jest kłamstwem.

Wczoraj dostałem od niego ostrzeżenie za wyrażenie "kacapskie smieciuchy", nie moja wina, że to ktoś wziął do siebie, bo nikogo personalnie nie atakowałem z użytkowników,

A dziś grozi mi permem za wrzucanie fotografii nazistów z epoki II WŚ i współczesnych barbarzynskich zachowań r0sjan
xD

Kuriozalne tym bardziej, że seria ta spotkała się z dużym entuzjazmem innych użytkowników, wysypem plusów i podziękowaniami, których się nie spodziewałem.

#ukraina #r0sja #wojna
Kierowca-ufo - Looollll, wołam @wykop @a_s @m_b

Mamy śmierdzącą onucę w @Moderacja x...

źródło: 2023057

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 27
@Kierowca-ufo:
Jako użytkownik żądam przywrócenia funkcjonalności umożliwiającej podgląd kto moderuje dany wpis! @wykop - działajcie.

Oraz usunięcia ostrzeżeń przypisanych do mojego konta przez nieobiektywnego moderatora z @Moderacja

Użytkowników - proszę zaplusujcie moje 3 nowe wpisy z cyklu rosja=naziści, pokażcie, że jeden moderator z @Moderacja jest nieobiektywny, stronniczy i rusofilski.

#afera #aferawykopowa
  • Odpowiedz