Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tymi kurtkami North Face'a, czemu każdy 0skarek i Dżuliet musi mieć obowiązkowo taką kurtkę? Czy jak kupie sobie taką kurtkę to będę fajny? Czemu ludzie to muszą być takie upośledzone małpiszony, które muszą kupić jakaś #!$%@?ą kurtkę żeby nie odstawać od reszty małpiszonów i poczuć się fajnie? #przegryw #normictwo #bekaznormictwa
  • 28
@Sadomason: Ja jak zeszłej jesieni szukałem kurtki na zimę to skończyło się na tym że wziąłem jakąś biedacką z croppa za jakieś 300zł mimo że miałem większy budżet, nie mogłem nic sensownego znaleźć bo prawie wszystkie albo jakieś pedalskie albo dla emerytów XD O dziwo jakościowo bardzo dobra bo z reguły ich ubrania to strasznie biedne. North face to mi się kojarzyło zawsze z bananowymi szczudlakami 50kg co zaraz po szkole
@Dizel_AHTUNG: Idź do martensa- tam kupisz dobre jakościowo i dosyć tanie (jeżeli są promocje) ubrania- w szczególności trekkingowe. Buty Salomona wyhaczyłem za 150 zł ciepłe i wodoszczelne, oraz kurtkę chyba za niecałe 200 z czego jeszcze minus 50% na tańszy produkt.
@Sadomason: bo się stała modna za sprawą influ, a przypał pojawić się w chamskiej podróbce Cropa dajmy na to, a w nort fejs widać, że masz hajs, bo to ile wydasz keszu świadczy jak dobrze umiesz się ubrać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zamiast mieć ból dupy, kup o takim wzorze, a jednokolorystyczną z Zary, to masz modny fason, nie chamsko zerżnięty, a wydasz z 1/4