Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam pytanie do osób mieszkających na zamkniętych osiedlach i przy okazji przykuwających uwagę(Nie wiem w sumie czym do końca).
Mam hajs od mamy, jak mama umrze to brat będzie przelewać. Jeździłem 10letnim BMW serii 3(E92)(w sumie stary złom) i niepełnosprawny jestem trochę(tupie lewą nogą, nie ruszam palcami lewej ręki)
Mieszkam pod miastem X, chodziłem na studia do miasta Y. Na studiach było wypytywanie w stylu "Ile i skąd" "Ile dałeś ile ci pali" bracia tego problemu nie mają, znajomi ich też. Ja niestety wyglądam młodo a mam pieniądze wychodzi na to, że przykuwam uwagę. Mieszkałem w akademiku to było spoko, ale wyprowadziłem się na mieszkanie to wymusili haracz na mnie.(próbowali), na studiach były plotki z zawiści, że jestem gangsterem, moja rodzina to mafia, handluje narkotykami itd. Brat mieszka w miejscowości X, znajomych mieszkających w miejscowości też takie problemy dotyczą typu taksówkarz pyta ile on ma pieniędzy albo skąd ma to, skąd tamto. #!$%@? to strasznie.
Czy chcąc mieszkać w mieście X na zamkniętym osiedlu będzie też ile i skąd? Nie pracuje, nie studiuje, mam hajs od matki a później brat będzie przelewać dużo. Czego mogę się spodziewać na zamkniętym osiedlu będąc lekko niepełnosprawny i jakimś cudem przykuwam uwagę ludzi. Ciuchy z zary, żadne #zalandolounge czyli z wyprzedaży na zalando jak to mówię odpadają, nie znoszę ich się śmieje z osób chodzących całych w tych ciuchach ubranych, więc idąc chodnikiem się nie wyróżniam. Czego się spodziewać mogę?Co tych ludzi interesuje tak?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): albo mieszkasz na jakims zadupiu, ktore diametralnie rozni sie od warszawy albo masz urojenia ksobne.

E92 to w zasadzie przeciez gruz, juz predzej e39 czy e46 wyglada prestizowo jak jest dobrze utrzymane, bo ludzie wiedza ile siana trzegba bylo wlozyc


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
  • Odpowiedz