Wpis z mikrobloga

Hej.

Znacie jakieś sposoby na expienie w Elden Ring?

Nie chodzi mi o te exploity gdzie można natłuc kilka milionów expa w parę minut tylko coś bardziej w stylu grindu na jednej miejscówce, żeby dobić runy pod lvl, albo żeby można było w miarę szybko ulepszyć broń.

Teraz sobie tak expiłem na wschodnich murach stolicy robiąc rundę na bałwanach-czarodziejach i zabijając tego golema co zionie ogniem, ale sądzę że można to zrobić gdzieś lepiej i szybciej.

Widzę że mam za mały lvl na miejscówki, które teraz powinienem iść, a dużo się bawiłem ze zmienianiem broni i trochę run straciłem na ulepszenie broni, których już pewnie więcej nie założę.

Tak w ogóle to rivers of blood jest zbyt op i mi zabiera całą radość z grania xD

#eldenring
  • 9
@Garztam: A pomyśl że Rivers of Blood jest teraz znerfione ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupując Eldena kupiłem płytę żeby wersję 1.0 kiedyś sobie przejść od zera bez tych wszystkich nerfów i patchy balansujących
@Aeterna Gram na pc, ale ciekawi mnie jak przekazujesz runy na ps5?

@Garztam: A pomyśl że Rivers of Blood jest teraz znerfione ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupując Eldena kupiłem wersję 1.0 żeby kiedyś sobie przejść od zera bez tych wszystkich nerfów i patchy balansujących


Nie wiem po co takie balanse. Każdy gra jak chce i jak lubi baby mode gdzie sobie wszystko kosi jedną bronią to niech
@Garztam: Runy można normalnie w trybie coopowym przekazywać kładąc na ziemię. To samo przedmioty (nie wszystkie) ale bronie tylko na tym poziomie na którym masz najlepiej ulepszoną broń czyli jeśli Twoja najlepiej ulepszona posiadana broń ma +7 to nikt nie może Ci dać +10 itd. Podejrzewam że na PC łatwo dodać sobie runy i itemy cheat enginem czy czymś ale nie polecam psuć sobie zabawy. Ja na PS5 podpierniczyłem czyjegoś zcheatowanego
@Aeterna Myślę że używanie takich programów mogłoby się skończyć brakiem możliwości grania w multi. Z jakiegoś powodu zawsze przed grą włącza się anty cheat.

Nie wiedziałem o tym wyrzucaniu itemów. Ciężko o coś takiego z randomami. Dzięki

Nie pamiętam dokładnie i zerknę jak będę grał, ale wydaje mi się że musisz mieć specjalny amulet, który musi być aktywny żeby ktoś cię zaatakował
@Garztam: mi jeszcze nie dano bana a bawiłem się kilka ładnych godzin, ale to PS więc zabezpieczenia antycheaterskie nie są aż tak zaawansowane jak na PC bo jest mniej oszustów.

Jak chcesz pograć w coopie to albo z kimś kogo znasz pełen run NG + (Eldena na prawdę fajnie się gra w porównaniu do wcześniejszych soulsów) albo jak nie masz z kim to w krytycznych momentach poproś kogoś z hasztagu o
@Garztam tak. Czasem jak się dobrze trafi i się dobrze ustawisz to możesz sobie iść herbatę zrobić, a runy będą same wpadać.
Ja farmilem przy tej kuli, co się turla na ciebie, ale już nie pamiętam gdzie to było. Ale głównie po to, żeby sobie dobić do nowego lvlu, gdy mialem dużo run uzbieranych, żeby ich nie stracić przed jakimś trudnym pojedynkiem. W sumie cały czar tej gry to ta trudność. Z