Wpis z mikrobloga

#motocykle
Siema, szybkie pytanie odnośnie egzaminu na kat A. Wykonując zadania na placu manewrowym i uderzając np w pachołek na slalomie wolnym zostaje zakończony egzamin czy jednak mam jeszcze drugą próbę?
  • 17
@Dnrp1000: https://www.infor.pl/prawo/gmina/komunikacja/300417,Kiedy-egzaminator-przerwie-egzamin-na-prawo-jazdy.html

Egzaminator może przerwać egzamin już na placu manewrowym. Często dzieje się to na łuku. Zdający ma jedną szansę na bezbłędny przejazd do przodu i do tyłu po wyznaczonym pasie ruchu. Najechanie na linię lub uderzenie w pachołek kończy egzamin z wynikiem negatywnym. Egzamin może zakończyć się również na tak zwanej górce. Przy drugim nieudanym podejściu do ruszania na ręcznym hamulcu egzamin również zostaje przerwany.
@Dnrp1000 jeśli dobrze pamiętam to zależy czy lekko dotkniesz wtedy druga próba jak jebniesz to koniec. to samo z liniami najechanie powtórka, przekroczenie koniec
@0dcinek: @Dnrp1000 #!$%@?ło mi się. Jak jebniesz pachołek, to oblane. Jak przekroczysz linię, to oblane. Możesz się nogą podeprzeć podczas ósemki, wtedy powtórka. Możesz mieć niewystarczającą prędkość przy szybkim slalomie i wtedy powtórka. Ominięcie przeszkody jak to zrobisz drugi raz z tej samej strony to też powtórka [ziomek tak oblał, bo jedna z polecanych szkół w Krakowie nie była w stanie mu tego powiedzieć przez 20h kursu]
@0dcinek Egzamin to mimo wszystko duży stres, a szkoła powinna zwracać uwagę na to, jak kursant wykonuje zadania, bo, uwaga BIORĄ ZA TO PIENIĄDZE I SĄ OD TEGO JAK DUPA OD SRANIA. Tyle w temacie. Zresztą tam było więcej cyrków, których ani nie chce mi się opisywać, ani nie do końca pamiętam szczegóły.