Wpis z mikrobloga

"Ty Mati patrz, jest konfa i jeden patus powiedział że #!$%@? drugiemu patusowi, a ten drugi patus powiedział że #!$%@? temu pierwszemu patusowi tylko że mocniej hue hue hue hue hue i paaa oni będą się napierdzielać jutro hue hue hue hue ale bedzie, trzeba tylko harnasi kupić"

Najśmieszniejsz że to działa, ale cóż na frajerach zawsze się najlepiej zarabia

#famemma #mma #patolgia
  • 20
@ZwyklyRoman: haha xD
Przecież wiesz że chodzi tu o śmianie się z patologicznych zachować ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zobacz, na twój mechanizm obronny - zacząłeś twierdzić że ktoś ciebie nienawidzi i całego mma. Porównaj sobie to z twierdzeniami ludzi z tagu przegryw - też twierdzą że kobiety ich nienawidzą
( ͡º ͜ʖ͡º) ten sam mechanizm.

A zobacz ja ci szczerze napisałem -
@pierogowiec1234: To nie mechanizm obronny tylko zwykła ciekawość , ja jestem tylko widzem MMA a nie żadnym fighterem.
Nie czuje żadnej dominacji nad słabszym ani nie czuje sie zdominowany przez większego typa ,chłopie życie to nie oktagon, w dorosłym życiu - np. w pracy ludzie rozmawiają ze sobą ,wymiana argumentów te sprawy XD to może ty właśnie za dużo sie naoglądałeś freakfightów i tego wszystkiego wokoło tego i zaczynasz to przekładać
@ZwyklyRoman: no to czemu się bronisz skoro jesteś tylko ciekawy? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bo zobacz znowu uciekesz się do obrony, takiej pasive-agresive jak to często kobiety robią.
Już ci pokazuję, w tym wpisie piszesz że:

to może ty właśnie za dużo sie naoglądałeś freakfightów i tego wszystkiego wokoło tego i zaczynasz to przekładać na realne życie ? xD


a tutaj że:

jakiś seba po 2 miesiącach
@pierogowiec1234: Zacytowałeś dwa różne posty ,oba nacechowane zwykłą ciekawością.Tu niema niczego pasive-agresive.
Po prostu nienawiść zazwyczaj z czegoś wynika ,słabo grałeś w piłkę za dzieciaka i byłeś najgorszy - nienawidzisz piłki nożnej etc. więc skoro ty piszesz z taką nienawiścią o MMA i spamujesz kilka dni pod rząd wykop to chyba serio musisz tych sportów walki nienawidzić i dlatego szukałem odpowiedzi na pytanie - dlaczego

Ale spoko nie ważne, prowokuj sobie
@ZwyklyRoman: Nie zgadzam się z tym co piszesz, z racji tego jakiej formy użyłeś w pisaniu. Użyłeś konkretnych przykładów które są mocno nastawione na argumenty cechy fizycznej i jednocześnie godzą w szeroko pojętą "męskość" - pobicie przez początkującego kulurtyse, odbicie dziewczyny, pobicie matki.
Tak zadane pytania moga zostać odebrane jako pośredni atak na odbiorce pytania.
I teraz osoba która były by jedynie ciekawa, zadawałby pytania ogólne np.
"Czy masz przykre doświadczenia
@pierogowiec1234: dzięki tym pato w tych czasach prawdziwi sportowcy są w stanie pokazać się szerszej publiczności i dostać godziwą zapłate, nawet jak nie jako zawodnik to jako trener, nie masz pojęcia nawet jak mi się ryj cieszy że Wrzosek, Mańkiewicz, Wampir, Brodnicka czy zadora mogą dostać w końcu godziwe pieniądzę.